NaslovnicaMina SportFudbalKadetkinje slavile protiv Andore

Kadetkinje slavile protiv Andore

Podgorica, (MINA) – Ženska kadetska fudbalska reprezentacija Crne Gore pobijedila je danas u Petrovcu selekciju Andore 1:0, u utakmici drugog kola kvalifikacionog turnira za plasman na Evropsko prvenstvo.

To je drugi trijumf crnogorske selekcije na turniru, nakon što je na startu takmičenja u grupi B1 savladala Litvaniju u Kotoru 3:2.

Odlučujući pogodak postigla je Vladana Boričić u 39. minutu

U drugom meču te grupe Bjelorusija je savladala Litvaniju 3:0 i ostvarila drugi trijumf.

Crnogorsku selekciju u nedjelju očekuje duel sa Bjelorusijom na Gradskom stadionu u
Podgorici.

Plasman u elitnu rundu izboriće prvoplasirane selekcije, kao i najbolja drugoplasirana iz neke od šest grupa.