NaslovnicaMina SportFudbalPobjede Bokelja i Otrant-Olimpika

Pobjede Bokelja i Otrant-Olimpika

Podgorica, (MINA) – Vodeći timovi Druge crnogorske lige, fudbaleri Bokelja i Otrant-Olimpika, ostvarili su pobjede u 24. kolu.

Lider šampionata, kotorski Bokselj, pred svojim navijačima slavio je protiv Berana 3:1.

Gosti su u Kotoru poveli golom Vuka Vulevića u sedmom minutu.

Bokelj je do poluvremena preokrenuo golovima Dejana Pepića u 43. i 48. i Marka Bojovića u 63. minutu.

Otrant-Olimpik je na Zlatici slavio protib Koma 3:0, golovima Halila MUharemovića u 25. i 79. i Ajumu Nišimure u 29. minutu.

Igalo i Grbalj igrali su 0:0, a pobjednika nije bilo ni u duelu Lovćena i Internacionala, koji je na trening kampu Fudbalskog saveza završen 1:1.

Japanac Rio Omori doveo je Internacional u vođstvo u 29, a konačan rezultat postavio je Balša Radović u 71. minutu.