NaslovnicaMina SportFudbalBokelju i Otrant-Olimpiku po bod, bez pobjede u 23. kolu

Bokelju i Otrant-Olimpiku po bod, bez pobjede u 23. kolu

Podgorica, (MINA) – Fudbaleri Bokelja i Otrant-Olimpika osvojili su po bod u 23. kolu Druge crnogorske lige.

Vodeći Bokelj igrao je u Kotoru sa Igalom neriješeno 1:1.

Domaćin je poveo golom Igora Počeka u 36. minutu.

Do boda gosti su došli u trećem minutu sudijske nadoknade golom Siniše Stanisavića u trećem minutu nadoknade vremena.

Istim rezultatom završen je i duel Otrant-Olimpika i Iskre u Ulcinju (1:1).

Tim Dejana Vukićevića u vođstvo doveo je Halil Muharemović u 78. minutu.

U sudijskoj nadoknadi poravnao je Petar Tadić i donio svom timu bod.

Ulogu favorita nije opravdala ni Podgorica, koja je na DG areni igrala sa Lovćenom 2:2.

Lovćen je poveo u 7. minutu pogotkom Matije Pejovića.

Izjednačio je Balša Mrvaljević 49, a novo vođstvo cetinjskom sastavu, samo minut kasnije, donio je Vuko Vicković.

Konačan rezultat postavio je Bojan Kopitović u 54. minutu.

Pobjednika nije bilo ni u duelu Berana i Koma, koji je završen 2:2.

Domaćin je, golovima Matije Anđića u 12. i Nikole Đukića u 42. minutu, poveo 2:0.

Smanjio je Jovan Peličić u 45, a konačan rezultat postavio je Petar Barac u 51. minutu.

Bez pobjednika i golova završen je duel Internacionala i Grblja u Golubovcima.

Bokelj je, nakon 23. kola, vodeći na tabeli sa 49 bodova i ima dva više od Otrant-Olimpika.

Podgorica je treća sa 40, dok je četvrti Grbalj sa 32 boda.