NaslovnicaMina SportFudbalMPCFL rezultati - Pobjede Budućnosti i Jezera, remi Mladosti i Mornara

MPCFL rezultati – Pobjede Budućnosti i Jezera, remi Mladosti i Mornara

Podgorica, (MINA) – Fudbaleri Budućnosti i plavskog Jezera ostvarili su pobjede, dok su Mladost i Mornar remizirali, u trećem kolu Meridianbet Prve crnogorske lige.

Budućnost je večeras u Pljevljima savladala ekipu Rudara 4:0 i osvojila prve bodove ove sezone.

Do pobjede podgorički tim vodili su Vasilije Adžić golom u 17, Miloš Brnović u 25. i Petar Grbić u 60. i 65. minutu.

Rudar je poslije trećeg kola jedini tim u ligi bez bodova.

Jezero je u Beranama savladalo Jedinstvo Francu 1:0.

Odlučujući pogodak, za prvu pobjedu ove sezone, postigao je Edis Redžepagić u 81. minutu.

Pobjednika nije bilo u duelu Mladosti i Mornara, koji su na DG areni igrali 1:1.

Domaćin je poveo u 86. minutu golom Bogdana Milića.

Konačan rezultat, minut kasnije, postavio je Andrija Kolundžić.

U posljednja dva meča ovog kola, u nedjelju, rivali će biti Dečić i Petrovac, odnosno Sutjeska i Arsenal.