NaslovnicaMina SportFudbalMPCFL rezultati - Budućnost i Sutjeska neriješeno, po bod Mornaru i Dečiću

MPCFL rezultati – Budućnost i Sutjeska neriješeno, po bod Mornaru i Dečiću

Podgorica, (MINA) – Fudbaleri Budućnosti i Sutjeske igrali su večeras u Podgorici neriješeno 2:2, a pobjednika nije bilo ni u duelu Mornara i Dečića koji je u Baru završen 1:1, 32. kolu Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige (MPCFL).

Pobjede u ovom kolu ostvarili su Petrovac i Mladost, dok je duel Arsenala i Jedinstva završen bez pogotka.

Sutjeska je pod Goricom povela golom Đorđa Šaletića u 1. minutu.

Poravnap je Đorđe Despotović u 6, a rezervista Ivan Bojović donio preokret u 80. minutu.

Konačan rezultat postavio je Vasko Kalezić u 90. minutu.

Mornar je poveo golom Milana Vušurovića u 17. minutu.

Bod gostima ekipi iz Tuzi donio je Oliver Šarkić 39. minutu.

Petrovac je pred svojim navijačima savladao Jezero 2:1, golovima Slobodana Babića u 20. i 78. minutu.

Jezero je do pogotka došlo autogolom Danila Pešukića u 68. minutu.

Pobjedninika nije bilo ni u duelu Jedinstva i Arsenala, koji su Bijelom Polju igrali 1:1.

Gosti je u vođstvo doveo Marko Merdović u 31. minutu.

Konačan rezultat postavio je Žarko Korać u petom minutu sudijske nadoknade.

U derbiju začelja, Mladost je na DG areni savladala Rudar 1:0

Odlučujući pogodak postigao je Aleksa Maraš u 50. minutu iz jedanaesterca.

U posljednjem meču ovog kola, Mornar i Dečić nakon prvpog poluvremena igraju 1:1.

Dečić je, nakon 32. kola, vodeći na tabeli sa 58 bodova.

Budućnost je druga sa 55, Sutjeska je treća sa 53, dok bod manje ima četvrtoplasirani Mornar.