Naslovnica Servisne informacije U srijedu isključenja u više opština zbog radova na mreži

U srijedu isključenja u više opština zbog radova na mreži

foto: MINA

Zbog planiranih radova na mreži, u srijedu 24. februara, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica
-u terminu od 9:00 do 17:00 sati: Lijeva Rijeka, Brskut, Veruša, Opasanica i Mokra
-u terminu od 9:00 do 12:00 sati: Vodovod Stari Aerodrom
-u terminu od 9:00 do 16:00 sati: ulica Miloja Pavlovića
-u terminu od 10:00 do 12:00 sati: DOO Putevi-Cijevna
-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Vranjina, sela Ponari, Vukovci, Bistrice, Kurilo, dio Bijelog Polja, željeznička stanica “Zeta” i TS Reg.vodovod,
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Gornji Kokoti

Danilovgrad
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Vučiji Studenac
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: moguća desetominutna isključenja područja Danilovgrada u navedenom periodu

Cetinje
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Oćevići, Zaćir, Dubova, Ćeklin, Strugari, Markov Do, Bokovo, Đinovići, Kosijeri, Dobrsko Selo,Ulići, Štitari, Orašani, Mikulići i Tomići
-u terminu od 9:00 do 17:00 sati: Donji Kraj, Lješev Stup, Prediš, Pejovići, Proseni Do, Lipa, Dugi Do, Ržani Do, Grab, Zaljut, Bata, Jasen, Musta Rupa, Izvori, Tisovac i Kobilji Do
-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: dio Ulica V Proleterske, Vuka Mićunovića,Bajove, Ivanbegove i Njegoševe

Plužine
-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: Tara-Grab, Brijeg, Paklice, Šćepan Polje

Nikšić
-u terminu od 8:30 do 15:00 sati: Šljeme
-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Balosave, Štrpca, Dubravča do, Dolovi Velimlje, Tupan, Klenak, Marina Glavica, Velimlje, Prigradina, Bijelovići, Podljut, Renovac, Macavare, Miljanići, Čista Vlaka, Prijeka Ljut, Dubočke, Cerovačka Glavica, Krtine, Garevac, Crni Kuk, Zanuglina, Somina, Donji Klenak
-u terminu od 11:00 do 12:00 sati: Koni, Pjastera, Naselje Buda Tomovića, Humci, Oštrovac, ul. Vuka Karadžića, Rubeža

Bar
-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: Krnjice, Marstijepovići
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Sustaš
-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Zupci, Tuđemili, Maksim, Podsustaš, Rusko naselje Sinegorje, Sutorman, Vučkovići, Boškovići i Ribnjak.
-u terminu od 8:00 do 14:00 sati: dio naselja Pobrđe, Peljuškov Pijesak
-u terminu od 10:00 do 13:00 sati: Oćas, Bijeli Kamen, Gola Glava, Bijelo Brdo

Ulcinj
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio ulice Majke Tereze, od picerije “Mack” do benzinske pumpe “Kalamper”

Tivat
-u terminu od 8:00 do 13:00 sati: Plavda

Kotor
-u terminu od 10:00 do 13:00 sati: Zvečava
-u terminu od 10:00 do 11:00 sati: Koložun
-u terminu od 9:00 do 11:00 sati: Prčanj- područje oko škole

Herceg Novi
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Kameno,Mokrine, Kruševice ,Vrbanj, Žlijebi, Ubli
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Prijevor, Malta, Beci, Lučići

Žabljak
-u terminu od 9:00 do 11:00 sati: Tmajevci, Meždo, Lazar, Tepačko Polje, servis Stijepović, engleske vikendice, Borje, Ninkovići, hotel Polar Star, Šumanovac

Pljevlja
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Zabrđe Živinska Farma, Zabrđe, Šumani, Klanica Trojica, Vujanović, Zenica, Duja
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Kalušići, Klačar, Grevo, Mrzovići, Rabitlje, Dragaš, Zeleno Borje, Mišović, Podrogatac, Pauče, Šumani, Borovica, Vrbica, Lađana, Kruševo, Dragaši, Kakmuže- moguća kratka isključenja na početku i završetku radova
-u terminu od 9:00 do 16:00 sati: Petine, Vitine, Čestin, Romač, Lugovi, Kovačevići, Kržava, Mrčići, Srečanje, Sirčići, Čardak, Selišta, Brda, Borišići, Obradović, Krćevine, Dužice, Stražice, Vukšići, Plansko
-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: Jakupov Grob

Petnjica
-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: Laze, Vrbica,Trpezi,Kalica i fabrika košulja Lavista

Andrijevica
-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: selo Kralje

Plav
-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: dio sela Brezojevica

Gusinje
-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: dio sela Vusanje

Rožaje
-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: selo Paučina, selo Rijeka
.
Kolašin
-u terminu od 7:30 do 8:30 i od 17:00 do 18:00 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta
-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: Osreci
-u terminu od 8:00 do 14:00 sati: Ječmine, Bakovići, ulice: Toška i Jovana, Milivoja Bulatovića kao i naselje iznad crkve
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Oćiba, Benzinska pumpa, Vladoš, Lugovi, Pčinja, Crkvine, Žirci, Moračka Bistrica
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Đuđevina, Bare, Raičevine, Petrova Ravan, Ulica, Podi, Smira, Drijen, Sreteška Gora, Uljari, Sela

Bijelo Polje
-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Bijeli Potok, Pavino Polje – zaseok Draškovina, Gornji Mojstir, Goduša, Nikoljac-Labus (dio naselja oko Trga Golootočkih žrtava)
-u terminu od 9:00 do 16:00 sati: Ravna Rijeka, Majstorovina, Božovića Polje, Slijepač Most, Bojišta, Rakita, Mijatovo Kolo, Gilinoge, Pali, Jabučina, Gevčina, Okladi
-u terminu od 12:00 do 15:00 sati: Medanovići

Mojkovac
-u terminu od 10:00 do 14:00 sati: Uloševina

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Exit mobile version