NaslovnicaServisne informacijeU ponedjeljak isključenja u više opština

U ponedjeljak isključenja u više opština

Zbog planiranih radova na mreži u ponedjeljak će bez napajanja električnom energijom ostati:

Podgorica
– u terminu od 09 do 19 sati: Lijeva Rijeka, Veruša, Opasanica, Mokra, Brskut i Bukumirsko jezero

Cetinje
– u terminu od 07:30 do 17:30 sati: Lipovik, Čukovići , Dujeva, Zajčina, Mihailovići, Poseljani i Zaštek
– u terminu od 09 do 14 sati: dio Bajica

Danilovgrad
– u terminu od 08 do 15 sati: dio Studenog, dio Veljeg Brda, dio Spuža oko škole

Nikšić
– u terminu od 08 do 15 sati: Dubočke, Srijede

Budva
– u terminu od 08:30 do 14 sati: dio naselja Buljarica, Messer Tehnogas, Đurovići, Vodovod Petrovac, Radulovići, Golubovići i SLI.

Ulcinj
– u terminu od 08 do 15 sati: Donji Rastiš

Kotor
– u terminu od 09 do 12 sati: Dobrota- područje oko Zrenjaninskog, Jugodrvo- Ercegović
– u terminu od 10 do 10:30 sati: Lastva Grbaljska-dio potrošača, Čeren, Kruleks, Glavatske kućice, Kovako Polje, Bratešići, Gorovići, Kovači, Glavatičići, Višnjeva , Zagora, Platamuni, Krimovice, Trsteno

Herceg Novi
– u terminu od 12 do 16 sati: Petrovići, Zabrđe, Obosnik, Klinci, Rose,Brguli, Mardari,Špiljice, Rovanac, Radovanići, Eraci, Tići, Mrkovi,Ponta Veslo, Kabala, Jat, Žanjice, Mirišta

Bijelo Polje
– u terminu od 08 do 16 sati: Rasovo-Francuska Mahala, Grab – Dauti, Rodijelja, Brčve, Pećarska, Ušanovići, Žiljak, Boturići, Pobretići, Mirojevići, Bistrica-centar, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja, Čokrlije, Mahala, Krstače, Pavino Polje, Bijeli Potok, Grubješići, Kičava, Biokovac, Grab, Kovren, Vergaševići, Gorice, Slatka, Bliškovo, Stožer, Pisana Jela, Šljemena, Barice, Reljin Kamen, Džukeljska Jama, Gevčina-Tusto, Crnča, Radulići, Ivanje, Vrbe, Crhalj, Kradenik, Godijevo, Goduša, Sipanje, Korita, Ličine, Moravac, Šipovice, Stubo, Vrh, Negobratina, Osmanbegovo Selo, Lazovići, Čampari, Sušica, Đalovići, Sokolovac, Dupljaci, Ravna Rijeka, Mijatovo Kolo-Lisičine, Cerovići-Muslići, Džukeljska Jama
– u terminu od 08 do 08:30 sati: Merkator, Vinilplast, Lelo, Matino, Kisela Voda, Sljepašnica, Potkrajci, Njegnjevo, Kukulje, Dubrave, Livadice, Sela, Sutivan, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbrežje, Metanjac, Dobrakovo, Granični prelaz, Kumanica, Kanje, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Brčve, Pećarska, Ušanovići, Žiljak, Boturići, Pobretići, Mirojevići, Bistrica-centar, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja, Cerovići, Muslići, Selakovići, Tomaševo, Skočigorina, Drndari, Grančarevo, Ujniče, Glibavac, Potrk, Obod, Žaljevo, Lijeska, Galica, Sokolac, Pisana Jela, Šljemena, Barice, Reljin Kamen, Džukeljska Jama
– u terminu od 15:30 do 16 sati: Merkator, Vinilplast, Lelo, Matino, Kisela Voda, Sljepašnica, Potkrajci, Njegnjevo, Kukulje, Dubrave, Livadice, Sela, Sutivan, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbrežje, Metanjac, Dobrakovo, Granični prelaz, Kumanica, Kanje, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Brčve, Pećarska, Ušanovići, Žiljak, Boturići, Pobretići, Mirojevići, Bistrica-centar, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja, Cerovići, Muslići, Selakovići, Tomaševo, Skočigorina, Drndari, Grančarevo, Ujniče, Glibavac, Potrk, Obod, Žaljevo, Lijeska, Galica, Sokolac, Pisana Jela, Šljemena, Barice, Reljin Kamen, Džukeljska Jama

Kolašin
– u terminu od 08 do 16 sati: Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir, Rečine, Lokve, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekići, Sunga, Bare Kraljske, Lug Vukićevića, Drndari, Suva Gora, Vranještica, Durutovac, Gornje Lipovo
– u terminu od 08 do 15 sati: Jasenova, Ocka Gora, Međuriječje, Smolice, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Vlahovići, Gornja Rovca, Bogutov i Jasenov Do, Trmanje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Višnje, Repetitor RDC-a, Velje Duboko, Skrbuša, Smajlagića Polje, Raško

Mojkovac
– u terminu od 09 do 13 sati: Stevanovac, Slatina, Jakovići, Jokići, Gojakovići, Gostilovina, Kaludra, Bistrica, mHE Ljevak, Ravnjak, Crna Poda, Dobrilovina, Osredine, Zaboj, Crvena Lokva, Čuklin, Babića Polje, Kooperacija, Donja Polja, Krasića Strana, Javorje, Ckara
– u terminu od 09 do 12 sati: Gojakovići

Plav
– u terminu od 09 do 14 sati: Sela: Bucelj, Kačanik, Dolja, Veternik, Grebaje i dio gradskog jezgra Gusinja

Rožaje
– u terminu od 09 do 14:30 sati: Selo Ćosovica

Petnjica
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Dio sela Savin Bor, Sela Paljuh
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Dio sela Trpezi

Žabljak
– u terminu od 09 do 18 sati: Tepca, Reciklažni Centar, Kovačka Dolina, Prisoje, Pitomine, Bosača, Vjetrena Brda, objekat Vojske na Štuocu, Štuoc – Vojska, Uskoci, Palež, Kočado, Podgora, Majčina Glavica, Nadgora

Pljevlja
– u terminu od 09 do 16 sati: Bitine, Palež, Zaglavak, Lever Tara, Glibaći, Jovići, Meki Do, Pupović, Zasada, Morajice, Jelov Panj, Kolijevka, Slatina, Kalušići, Ograđenica, Gradac, Pupovići, Crnci, Leovo Brdo, Cerovci, Vrba, Šljuke, Zahum, Meljak, Višnjica, Petine, Vitine, Čestin, Romač, Lugovi, Kovačevići, Kržava, Mrčići, Srečanje, Sirčići, Čardak, Selišta, Brda, Borišići, Obradović, Krćevine, Dužice, Stražice, Vukšići, Plansko

Plužine
– u terminu od 08 do 15 sati: Crkvičko Polje

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Pravo preuzimanja ovog sadrzaja imaju samo korisnici Agencije MINA.
Kompletna informacija dostupna je korisnicima na linku MINA SERVIS
Longer version of article is available on a link MINA ENGLISH SERVIS

Najčitanije

ucg

Prijave za prvi upisni rok u ponedjeljak i utorak

Podgorica, (MINA) - Prijave za prvi upisni rok na Univerzitetu Crne Gore (UCG) podnose...