fbpx
NaslovnicaServisne informacijeU ponedeljak isključenja struje zbog radova na mreži

U ponedeljak isključenja struje zbog radova na mreži

Zbog planiranih radova na mreži, u ponedeljak 12. decembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

– u terminu od 08 do 15 sati: dio Rogama, Velje Brdo – moguća isključenja.

– u terminu od 08 do 15 sati: Zgrade u Bulevaru Mitra Bakića preko puta Autobuske stanice, Zgrada Galenike u Bulevaru Save Kovačevića kao i zgrade i naselje iza nje, Đurkovići, Donja Radeća, Donji Markovići, Drezga, Gola Strana, Cerovice, Liša, Lopate, Radeća, Radevići, Daljam Rogamski, Stijrna Piperska, Straganica, Vukovići, Zavala.

– u terminu od 08 do 17 sati: Liješta, Medun, Dučići, Koći, Radan, Rašovići, Ljuari, Ledine, Lopari, Roždec, Rudine, Nik Maraš, Stijepovo, Benkaj, Poprat, Karaula Cijevna, Karaula Poprat i Repetitor Zatrijebač.

– u terminu od 09 do 15 sati: dio Bera.

 Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: Ždrebaonik, Vučica, Međice, Gorica, Počijevka, Sige, Kruščica, Ljututuk, Jama Žarića, Farma koka, Klanica, Donje Selo, Šabov Krug, Luke, Jelenak, Kula Lakića, Potkraj Šaranovića, Slatina, Dolovi Kovački (kratkotrajna isključenja)

– u terminu od 08 do 15 sati: Poljica, Ivanj Uba, Jablan, Bzo i Studeno, dio Donjeg Zagarača, Donji Martinići-Kiro Radović, Prentina Glavica.

Cetinje

– u terminu od 08:30 do 16 sati: Područje Katunske nahije: Cuce, Bjelice, Čevo, Velestovo, Markovina, Ubli, Bijele Poljane, Ćeklići, Resna i područje Lastve Čevske.

Nikšić

– u terminu od 08 do 09 sati: Ul. Vuka Karadžića, Koni, Pjastera, Tile auto servis, Dio naselja Buda Tomovića.

– u terminu od 08 do 15 sati: Ul. Školska, Ul. Gračanička, Ul. Trgovačka, dio Kličeva.

– u terminu od 09 do 15 sati: Dio Dragovoljića.

Plužine

– u terminu od 08 do 15 sati: Mratinje selo, Repetitor Mratinje.

Bar

– u terminu od 07:30 do 18 sati: naselje Gošići – Brca.

Budva

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Naselje Čelobrdo.

Ulcinj

– u terminu od 08 do 15 sati: dio naselja Kolomza, Pistula, Gač, Zoganje, Darza, Briska Gora, Sveti Đorđe, Ćurke, Sutjel, Brdela, Repetitor Možura.

Tivat

– u terminu od 09:30 do 11:30 sati: Kava i Marići (dio potrošača).

Kotor

– u terminu od 09 do 09:30 sati: Rakite- donji dio naselja i stadion FK Bokelj, Dom Gluvonijemih, Područje oko stare Livnice.

– u terminu od 09 do 12 sati: Sveta Vrača- donji dio naselja.

– u terminu od 09 do 15 sati: Gornji Morinj, Svrčak, Lučići, Bunovići, Bakoči, Repaji.

– u terminu od 10:30 do 13 sati: Stari Grad-područje oko crkve Sv. Nikole 

Herceg Novi

– u terminu od 08 do 14 sati: Modra Ploča- Čela.

– u terminu od 08 do 15 sati: Kamenari –Jošica.

– u terminu od 08 do 16 sati: Tijesni Klanac, Mojdež, Kulinovići.

Andrijevica

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Planinski katun Gradišnica, sela Poda i Sućeska.

Berane

– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Zaostro. 

Bijelo Polje

– u terminu od 07 do 17 sati: Strojtanica, Rasovo, Loznice, Obrov, Boljanina, Vlah, Zminac, Pex-Impex, Repetitor ‘Kurilo’.

– u terminu od 08 do 12 sati: Mioče.

– u terminu od 09 do 16 sati: Cerovo 2, Ribarevine, Orahovica, Žurena i Žiljak.

– u terminu od 11 do 14 sati: Ostrelj.

Kolašin

– u terminu od 08 do 15 sati: Crkvine, Simače, Smira.

– u terminu od 08 do 16 sati: Jasenova, Ocka gora, Međuriječje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Bogutov do, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Smolice, RDC, Vlahovići, Andrijevo, Jasenov do, Gornja Rovca, Višnje, Velje Duboko, Trmanje.

– u terminu od 09 do 15 sati: Kos 1, Kos 2.

Mojkovac

– u terminu od 08 do 15 sati: Ambarine, Pržišta, Matovine, Selišta, Uloševina, Lojanice, Lepenac, Žari.

– u terminu od 09 do 13 sati: Bjelojevići.

– u terminu od 09 do 15 sati: Brezovac.

Gusinje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Gropa.

Petnjica

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Petnjica, Godočelje, Lagatori, Đuđ, Murovac, Javorovo, Radmanci, Lješnica, Tucanje, Orahovo, Vrševo, Bor, Savin Bor, Ponor, Dobrodole, Vrsaljke, Dašča Rijeka i Kruščica, Azane.Vrševo.Tucanje i Lješnica, dio grada Petnjica.

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Selo Šarkinovića Lakat.

– u terminu od 11 do 14:30 sati: Rudo Polje, Šarkinovići i dio sela Brezojevice.

Pljevlja

– u terminu od 09 do 17 sati: Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina, Maoče, Bjeloševina, Strahov Do, Rt, Puzići, Plakali, Prehari.

– u terminu od 09 do 17 sati: Odžak, Alići, Vilići, Zekavice – moguća kratka isključenja na početku i kraju radova.

Rožaje

– u terminu od 10 do 14:30 sati: Dio sela Mujevići

Šavnik

– u terminu od 09 do 17 sati: Strug.

– u terminu od 10:30 do 11 sati: Bijela, Miloševići, Kruševice, Gradac, Mokro, Petnjica, Pošćenje, Kanjon Nevidio, Komarnica, Kozarica, Prekorjače, Duži, Kutnja Njiva, Rudo Polje, Dubrovsko, Gornje Polje, Dobra Sela, Mljetičak, Slatina, Timar, Previš, Mtel Repetitor, Godijelja, Grabovica, Tunel Ivica, Motel Provalija, Vrtoč Polje, Donja i Gornja Bukovica, Borovac, Opština Šavnik, zgrada Policije, JU ”Obrazovni centar” Šavnik, supermarket Voli, Prva Banka, kafana Lovac – moguća isključenja u navedenom terminu.

– u terminu od 11:30 do 12 sati: Hotel Boan, Tušinja, Štičije, Bare, Seoca, Strug, Malinsko, Manastir Podmalinsko, Sirovac, Krnja Jela – moguća isključenja u navedenom terminu.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.

U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Pravo preuzimanja ovog sadrzaja imaju samo korisnici Agencije MINA.
Kompletna informacija dostupna je korisnicima na linku MINA SERVIS
Longer version of article is available on a link MINA ENGLISH SERVIS

Najčitanije

Mandić i Knežević na vojnoj vježbi u Srbiji

Podgorica, (MINA) - Predsjednik Skupštine Andrija Mandić i šef Demokratske narodne partije (DNP) Milan...