fbpx
-0.8 C
Podgorica
January 26, 2022.
NaslovnicaServisne informacijeU četvrtak isključenje struje u više opština

U četvrtak isključenje struje u više opština

Zbog planiranih radova na mreži, u četvrtak 10. septembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica
– u terminu od 08 do 10 sati: dio Bulevara Revolucije i ulice Ivana Vujoševića;
– u terminu od 08 do 16 sati: dio: željezničke stanice Bioči i Lutovo, Potkrš, Klopot, Pelev Brijeg, Lutovo, Orah, Seoštica i Boljesestre
Raći, Ubalac, Momče, Stravče, Kržanja, Ptiklj, Lokve i Brezojevica.

Danilovgrad
– u terminu od 08:30 do 15 sati: Novo Selo, Livade Bandićke, Lužnica, Ćafa, Baloče (kratka isključenja u navedenom periodu), Oraovica, Laško Rele, Dolovi Komanski, Crvena Paprat, Podkuk, Vučiji Studenac, Rupice Komanske i Mokanje.

Cetinje
– u terminu od 08 do 17 sati: Šinđon, Kokošice, Pod Uba, Drušići, Prevlaka, Rvaši, Gospoštine, Pipac, Karuč, Bobija, Kraće Do, Dodoši, Žabljak Crnojevića (kratkotrajna isključenje u navedenom vremenu), Meterizi, Jankovića Krš, Lalino Ždrijelo, Dobrska Župa, Đalci i Božija Voda.

Tuzi
-u terminu od 08 do 18 sati: Ramza Ćaf, Spinja, Skorać, Arza, Barlaj, Karaula Jagoda, Helnica, Traboin, Nabom, Gornje i Donje Drume, Vitoja, Božaj, Kremza i granični prelaz Božaj.

Nikšić
– u terminu od 08 do 16 sati: dio Gornjeg Polja i Vidrovana, Glibavac, Rastovac, Pišteta i Bajov Do.

Pljevlja
– u terminu od 08 do 15 sati: Crnci, Leovo Brdo, Cerovci, Vrba, Šljuke, Zahum, Meljak i Višnjica.
– u terminu od 08 do 18 sati: Uremovići, Gornje Selo, Crnobori i Javorak.

Žabljak
– u terminu od 08 do 16 sati: Reciklažni Centar, Kovačka Dolina, Pitomine, Bosača, Vjetrena Brda, Štuoc Vojska, Uskoci, Palež, Kočado, Podgora, Majčina Glavica, Nadgora i Tepca ( moguća kratkotrajna isključenja na početku i završetku radova ).

Šavnik
-u terminu od 08 do 17 sati – Grabovica.

Andrijevica
-u termiu od 08:30 do 14:30 sati – dio sela Slatina.

Berane
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Petnjik, Dapsići, Tmušiće, Batuni, Ranč, Mršina Bara, Planinski prevoj Lokve, Donja Rženica, Zagorje, Kaludra, Rovca, Lisijevo Polje, Budimlja, Mašte i dio sela Goražde.

Rožaje
– u terminu od 07:30 do 18 sati: dio sela Redžovići, Biševo zaseok Crnokrpe i naselje u blizini Škole, Bukovica zaseoci: Razdolje, Binjoše, Grablje, Kačari i Čokrlije ( kratkotrajna isključenja);
– u terminu od 09 do 14:30 sati: Hurije, Grahovo, Lovnica, Bubovići, Klanica, Bašča, Sastanci, Lučice, Gržice, Ćosovica, Zloglavlje i Honsiće.

Plav
– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio ulice Racina, naselje Magaze i dio naselja Meterizi, dio Vojnog sela i sela Budojevice i Hakanje.

Bijelo Polje
– u terminu od 09 do 15 sati: Sutivan, Rajkovići, Žuber, Pašića Polje, Rakonje i Malo Polje;
– u terminu od 07:30 do 16 sati: Potrk, Obod i Žaljevo;
– u terminu od 08 do 12 sati: Slijepač Most, Ravna Rijeka, Kovren iDžafića Brdo;
– u terminu od 15 do 17 sati: Pruška, naselje oko Dječjeg vrtića.

Mojkovac
-u terminu od 09 do 13 sati – Uloševina.

Kolašin
-u terminu od 10 do 15 sati: Kos i Trebješica.
– u terminu od 08 do 17 sati: Đuđevina, Bare, Raičevine, Petrova Ravan, Ulica, Podi, Smira, Drijen, Sreteška Gora, Uljari i Sela;
– u terminu od 09 do 14 sati – Oćiba.

Ulcinj
– u terminu od 08 do 15 sati – Gornji Kravari;
-u terminu od 08 do 12 sati: Donji i Gornji Štoj.

Bar
– u terminu od 08:30 do 11:30 sati: Radionica Komunalnog, Vodovoda i A-3 Tim;
– u terminu od 12 do 14 sati – Željeznička stanica Bar;
-u terminu od 14:30 do 16 sati – Bonesa d.o.o;
– u terminu od 09 do 14 sati: Crni Rt i Velji grad.

Tivat
-u terminu od 09 do 11 sati: Stari Krašići, Franciskovići, dio Bjelila i kamp Ozren.

Kotor
-u terminu od 09 do 14 sati – Rakite – donji dio naselja;
-u terminu od 09 do 15 sati: Mirac i Koložun Čavori.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Najčitanije