NaslovnicaMina SportFudbalMPCFL rezultati - Pobjede Sutjeske i Jezera, bez golova u Petrovcu

MPCFL rezultati – Pobjede Sutjeske i Jezera, bez golova u Petrovcu

Podgorica, (MINA) – Fudbaleri Sutjeske i Jezera ostvarili su pobjede, dok je duel u Petrovcu završen bez golova, u šestom kolu Meridian Prve crnogorske fudbalske lige (MPCFL).

Sutjeska je u Nikšiću savladala Dečić 3:0 i zavilježila treći trijumf ove sezone.

Zvanični šampion do pobjede došao je golovima Dragana Grivića u 15, Vuka Strikovića u 85. i Marka Matanovića u 89. minutu.

Dečić je doživio prvi poraz ove sezone, u kojoj je upisao i četiri trijumfa i poraz.

Seriju dobrih rezultata nastavilo je Jezero, koje je u Beranama pobijedilo Mornar 3:1 i četvrtim trijumfom izjednačilo se na čelu tabele sa ekipom iz Tuzi.

Domaćin je, golovima Vojina Pavlovića u 43. i Balše Toškovića u 71. minutu, poveo 2:0.

Na 2:1 smanjio je Petar Sekulović u 81. minutu.

Konačan rezultat postavio je Jovan Pajović u 88. minutu.

Bez pobjednika i golova završen je duel na stadionu Mitar Mićo Goliš, u kojem su rivali bili Petrovac i Rudar.

Petrovac je propustio priliku da pobjedom protiv Rudara preuzme čelo tabele.

Za nedjelju zakazani su dueli Jedinstva i Iskre u Bijelom Polju (19), odnosno tivatskog Arsenala i Budućnosti u Kotoru (20).