NaslovnicaCrna GoraBudućnost bolja u gradskom derbiju

Budućnost bolja u gradskom derbiju

Podgorica, (MINA) – Fudbaleri Budućnosti pobijedili su gradskog rivala, ekipu Podgorice 3:1, u utakmici drugog kola Telekom Prve crnogorske lige.

Do pobjede u gostima Budućnost je došla golovima Stefana Milića u 74. i Dejana Zarubice u 82. i 90. minutu.

Jedini pogodak za novog prvoligaša, vodeći na utakmici, postigao je Šaleta Kordić u 59. minutu.

Pobjedu u gostima upisao je i Grbalj, koji je u Pljevljima savladao Rudar 2:1.

Ekipu iz Radanovića do pobjede vodili su Nemanja Petrov 58. i Vladan Kordić u 78. minutu. Strijelac za Rudar bio je Marko Vuković u 61. minutu.

Iskra i OFK Titograd igrali su u Beranama 0:0, dok je Kom u podgoričkom naselju Zlatica pobijedio Petrovac 3:2.

Domaćin je do pobjede došao golovioma Save Gardaševića u 12. i Gorana Vujovića u 78. i 83. minutu.

Dvostruki strijelac za Petrovac bio je Miloš Kalezić u 33. i 65. minutu.

U premijernom meču ovog kola Sutjeska i Zeta igrali su juče u Golubovcima 0:0.