NaslovnicaMina SportFudbalPetrovac slavio na DG areni, Budućnost i Mornar neriješeno

Petrovac slavio na DG areni, Budućnost i Mornar neriješeno

Podgorica, (MINA) – Fudbaleri Petrovca pobijedili su večeras na DG areni ekipu Podgorice 3:1, dok su Budućnost i barski Mornar igrali na Gradskom stadionu 1:1, u utakmici drugog kola Telekom Prve crnogorske lige.

Petrovac je poveo pogotkom Aleksandra Vujačića u 22. minutu.

Izjednačio je autogolom Luka Medigović u 29, a novo vođstvo Petrovcu donio je Zaim Divanović u 72. minutu.

Konačan rezultat postavio je Marko MIličković u prvom minutu sudijske nadoknade.

Budućnost je na Gradskom stadionu do vođstva protiv Mornara došla golom Miloša Raičkovića u 45. minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Dejan Pepić u 60. minutu.

Pobjednika nije bilo ni u duelu plavskog Jezera i Dečića iz Tuzi, koji su u Beranama igrali 0:0.

Bez golova završen je i duel Rudara i Iskre u Pljevljima.

Za ponedjeljak odgođen je duel Zete i Sutjeske u Golubovcima.