NaslovnicaMina SportFudbalNeriješeno u Nikšiću, Petrovcu, Baru i Golubovcima, pobjeda Podgorice / TPCFL 25....

Neriješeno u Nikšiću, Petrovcu, Baru i Golubovcima, pobjeda Podgorice / TPCFL 25. kolo rezultati

Podgorica, (MINA) – Utakmice u Nikšiću, Petrovcu, Baru i Golubovcima završene su bez pobjednika, dok je Podgorica upisala važan trijumf u 25. kolu, u borbi za opstanak u Telekom Prvoj crnogorskoj fudbalskoj ligi (TPCFL).

Fudaleri Sutjeske i Budućnosti igrali su u Nikšiću 2:2.

Lider šampionata poveo je golom Vladana Bubanje u sedmom minutu.

Izjednačio je Miloš Raičković u 16. iz jedanaesterca, a vođstvo gostima donio je Viktor Đukanović u 69. minutu.

Konačan rezultat postavio je golman nikšićkog tima Vladan Giljen u trećem minutu sudijske nadoknade.

Petrovac i Dečić igrali su na stadionu Mitar Mićo Goliš 0:0, a pobjednika i golova nije bilo ni u duelu Zete i Jezera u Golubovcima (0:0).

Pobjednika nije bilo ni u duelu Mornara i Iskre, koji su u Bartu igrali 1:1.

Domaćin je došao u vođstvo pogotkom Aleksandra Vujačića u četvrtom minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Balša Sekulić u 72. minutu.

Jedinu pobjedu u ovom kolu ostvarila je Podgorica, koja je na DG areni, nakon preokreta, savladala Rudar 2:1.

Rudar je poveo golom Nikše Vujanovića u petom minutu iz jedanaesterca.

Poravnao je, iz kaznenog udarca, Vladimir Boljević u 44, a pobjedu i tri boda domaćinu donio je
Dušan Vuković u 68. minutu.

Sutjeska je, nakon 25. kola, vodeća na tabeli sa 55 bodova.

Budućnost, sa utakmicom manje, je druga sa 42, dok je Iskra treća sa 39 bodova.

Na četvrtom mjestu je Dečić sa 37 i utakmicom manje, dok je Petrovac peti sa 35 bodova.

U 26. kolu, 19. marta, sastaće se: Budućnost – Jezero, Rudar – Zeta, Iskra – Podgorica, Dečić – Mornar i Sutjeska – Petrovac.