Naslovnica Servisne informacije U utorak višesatna isključenja zbog radova na mreži

U utorak višesatna isključenja zbog radova na mreži

Zbog planiranih radova na mreži, u utorak 07. jul, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica
– u terminu od 08 do 16 sati: Dio Donje Gorice oko puta za Ribnnjak i dio ul. Raka Mugoše, dio Donje Gorice uz Moraču kod fudbalskih terena, Brežine, dio Zagoriča oko groblja, ul. Rusa Radulovića, Lička, Đure Daničića i Branka Deletića.

Danilovgrad
– u terminu od 07 do 18 sati: Bogićevići, Valeta, Slap Zete, Donji i Gornji Rsojevići, Vinići, Mosori, Sretnja, Brijestovo, Rova, Frutak, Ržišta, Do Pješivački, repetitor Kurilo, Viš, Bare Šumanovića, Šobajići, Mijokusovići, Kupinovo, Motel Sokoline, Boronjina, Mandići i želj.stanica Ostrog (kratkotrajna isključenja u navedenom periodu)
– u terminu od 07 do 18 sati: Kujava, Bogmili, Zagorak, Tunjevo, Adžin Most, Dobro Polje, Glava Zete i Viš.
Tvorilo
– u terminu od 07:30 do 15 sati: Radovče i dio Spuža oko Mlina Šajo.

Cetinje
– u terminu od 08 do 17 sati: Gađi.

Nikšić
– u terminu od 08 do 12 sati: Vidrovan
– u terminu od 08 do 15 sati: Petrovići, Pišteta, Jasenovo Polje, Dio Kličeva, dio bulevara 13 jul, dio Šlolske, Naselje pod Trebjesom, Trebješka.
– u terminu od 12 do 15 sati: Kuside.
– u terminu od 07 do 18 sati: Dabovići, Povija, Ostrog, Norin, Stubički kraj, Jovan Do.

Plužine
– u terminu od 08 do 17 sati: Crkvičko Polje, Kolo, Jerinići, Bojati i Kneževići.

Budva
– u terminu od 08 do 15 sati: Stanišići, Mažići, Brajići, Stanjevići, Lapčići, Di Bar, Duletići, Gornji i Donji Pobori.

Bar
– u terminu od 08 do 14 sati: Kaptaža Čanj, Liše potok, Mišići, Đurmani, Grabovik, Kamenolom, Gornje Zagrađe, Crni rt i Velji grad.

Ulcinj
– u terminu od 07:30 do 18 sati: Kruče-Stari Ulcinj, Kruče 2, Kruče 1 – Izvor (kratka isključenja).
– u terminu od 08 do 14 sati: Sukobin.

Kotor
– u terminu od 08 do 17 sati: Krivošije,Dragalj.
– u terminu od 10 do 14 sati: Markov Rt, Stoliv.

Herceg Novi
– u terminu od 08 do 10 sati: Igalo Sutorine, Ušće, Ulice Luke Vukalovića, S. Živojinovića, Njivički Put.

Andrijevica
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Planinski katun Gradišnjica i dio sela Seoce.

Berane
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Sela Petnjik, Dapsići,Tmušiće, Batuni, Ranč, Mršina Bara, Planinski prevoj Lokve, Donja Rženica, Zagorje, Kaludra, Rovca i Lisijevo Polje.

Bijelo Polje
– u terminu od 09 do 14 sati: Vlah, Crnča, Radulići, Ivanje, Vrbe, Crhalj, Kradenik, Goduša, Sipanje, Ličine, Moravac, Lazovići, Godijevo, Stubo, Šipovice, Vrh, Negobratina, Osmanbegovo selo, Sušica, Dupljaci, Đalovići, Čampari i Stričine.
– u terminu od 09 do 15 sati: Gimnazija – izvod Babića brijeg, Ravna Rijeka, Slijepač most, Božovića Polje, Jabučina, Pali, Mijatovo kolo, Bojišta, Gevčina, Okladi, Stožer, Medanovići.
– u terminu od 07:30 do 18 sati: Sutivan, Kukulje, Boljanina, Kisela voda, Tomaševo, Mislići, Lijeska, Sokolac, Šljemena, Barice, Pisana Jela, Potrk, Obod Žaljevo, Pape, Glibavac, Grančarevo, Ujniče, Čokrlije-Cerovići, Crnča, Radulići, Ivanje, Vrbe, Crhalj, Kradenik, Goduša, Sipanje, Ličine, Moravac, Lazovići, Godijevo, Stubo, Šipovice, Vrh, Negobratina, Osmanbegovo selo, Sušica, Dupljaci, Đalovići, Čampari.
– u terminu od 08 do 18 sati: Dobrinje Gornje.

Mojkovac
– u terminu od 09 do 14 sati: Krstac, Siga, Pobrsijevići, Slatina, Jakovići, Jokići, Gojakovići, Osredina, Zaboj, Gostilovina, Kaludra, Bistrica, Ravnjak, Crna Poda, Dobrilovina, Crvena Lokva.

Kolašin
– u terminu od 08 do 18 sati: Radigojno, Bakovići, Trebaljevo, Sjerogošte, Fabrika vode “Suza”.
– u terminu od 08 do 15 sati: Donje Lipovo.
– u terminu od 09 do 15 sati: Petrova Ravan.

Plav
– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Velika.

Rožaje
– u terminu od 09 do 14:30 sati: Dio sela Seošnica.
– u terminu od 09:30 do 14:30 sati: Sela Hurije, Grahovo, Lovnica, Bubovići, Klanica, Bašča, Sastanci, Lučice, Gržice, Ćosovica, Zloglavlje i Honsiće.

Pljevlja
– u terminu od 08 do 17 sati: Crnci, Leovo Brdo, Cerovci, Vrba, Šljuke, Zahum, Meljak, Višnjica.

Žabljak
– u terminu od 08 do 17 sati: Tmajevci, Meždo, Lazar, Tepačko Polje, Stijepović, Englezi, Borje, Ninkovići, Lukšić, Šumanovac, Uskoci.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Najčitanije