fbpx
11.9 C
Podgorica
December 3, 2021.
Naslovnica Servisne informacije U utorak isključenja struje zbog radova na mreži

U utorak isključenja struje zbog radova na mreži

Zbog planiranih radova na mreži,  u utorak 01. juna, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

– u terminu od 09 do 19 sati – Veruša;

– u terminu od 08 do 15 sati – Golužba i dio Donje Gorice.

Danilovgrad

– u terminu od 09 do 13 sati – Plana;

– u terminu od 08 do 15 sati – Dolovi Komanski.

Cetinje

– u terminu od 08 do 16 sati: Šinđon, Pod Uba, Drušići, Prevlaka, Rvaši, Gospoštine, Pipac, Karuč, Cerov Pod,  Kokošice, Meterizi, Jankovića Krš, Lalino Ždrijelo, Dobrska Župa, Đalci i Božija Voda (kratkotrajna isključenja u navedenom vremenu);

– u terminu od 08 do 16 sati – Kraće Do, Dodoši i Žabljak Crnojevića.

Nikšić

– u terminu od 08 do 18 sati: Tupan, Donji i Gornji Klenak;

– u terminu od 08 do 15 sati: Prekića Polje, Ćeranića Gora, Gvozd, Smoljevine i Gradačka Poljana.

Plužine

– u terminu od 08 do 14 sati – Zukva;

– u terminu od 09 do 15 sati – Orah.

Ulcinj

– u terminu od 08 do 15 sati – dio Gornjeg Štoja do Svetog Nikole.

Bar

– u terminu od 09 do 15 sati: Zeleni pojas iznad pruge, zgrade u ul. Maša Đurovića (A-8; A-9 i A-10), zgrada C1, barake Supa, naselje iza Poljoprivredne škole, zgrada Relstone i naselje Rena iza Garnizona;

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Kacići, Bar Bilje, Runje, Bobovište i Bljace.                             

Pljevlja

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Kovač, Zorlovići, Potkovač, Savine Vode, Rajišići, Đuli i Crno Brdo;

– u terminu od 08 do 17 sati – Potoci i Male Krće.

Žabljak

– uterminu od 08 do 17 sati: Reciklažni centar, Kovačka Dolina, Pitomine, Bosača, Vjetrena Brda, Štuoc Vojska, Uskoci, Palež, Kočado, Podgora, Majčina Glavica, Nadgora i Tepca.

Kolašin

– u terminu od 09 do 15 sati: Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir Ćirilovac, Smrčje, Rečine, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Italkom, Drcka, Đekići, Sunga, mHE, Suva Gora, Vraneštica, Bare Kraljske, Lug Vukićevića i Drndari;

– u terminu od 08 do 15 sati – Bulje.

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 09 sati: Ravna Rijeka, Majstorovina, Božovića Polje, Slijepač Most, Bojišta, Rakita, Mijatovo Kolo, Gilinoge, Pali, Jabučina, Gevčina i Okladi;

– u terminu od 08 do 18 sati: Slijepač Most, Pali, Mijatovo Kolo, Mijatovo Kolo – željeznička stanica, Jabučina, Gevčina, Tusto i Okladi;

– u terminu od 17 do 18 sati – Potrk i Kameno Polje;

– u terminu od 15 do 19 sati – Malo Polje (Rakonje).

Mojkovac

– u terminu od 10 do 16 sati: Ćetkovići, Donje Selo, Podbišće, Kovijanići, Pejovići, Gornje Polje, Feratovo Polje, Gacka, Štitarica, Naselje Baza, Baza-Štitarica, Kraljevo Kolo i Jezero.

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati – dio sela Seošnica;

– u terminu od 07:30 do 18 sati: dio sela Kačoperi, dio sela Kurbardovići, Murići, dio sela Bać, Pripeč, selo Malindubrava, Vuča, Crnča, Dračanovac, Granit Mont separacija, Kajevići, TV repetitor, Džudzevići i selo Jalanica.

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Skić, Komarača, Meteh, Jara, Babino Polje, Korita, Vojna Pošta, Prnjavor, Malo Selo, Đurička Rijeka, Ski Lift, Hoti, Vojno Selo i Hakanje.

Berane

– u terminu od 08:30 do 15:30 sati: Budimlja, Mašte i dio sela Goražde;

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati – dio katuna Jelovica i dio sela Šekular;

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Petnjik, Dapsići, Tmušiće, Batuni, Ranč, Mršina Bara, Planinski prevoj Lokve, Donja Rženica, Zagorje, Kaludra, Rovca i Lisijevo Polje.

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati – Jošanica.

 

Najčitanije