Naslovnica Servisne informacije U srijedu isključenja u više opština

U srijedu isključenja u više opština

Zbog planiranih radova na mreži u srijedu će bez napajanja električnom energijom ostati:

Tuzi      

-u terminu od 7:30 do   18:00 sati: Ramza Ćaf, Spinja, Gornje i Donje Drume, Vitoja, Božaj, Skorać, Arza,  Kremza, granični prelaz Božaj,  Karaula Jagoda i Barlaj (kratkotrajna isključenje ne duža od 30 min.)

-u terminu od 7:30 do   18:00 sati: Traboin, Helnica i Nabom

Podgorica          

-u terminu od 10:00 do 11:30 sati:  zgrade u Ulica Janka Đonovića preko puta Femili Kvarta

-u terminu od 8:00 do   15:00 sati: dio naselja oko TS Zagorič, Rogami, Drezga, Cerovice, Zavala, Liša, Radeća, Markovići, Lopate, Vranjske Njive, Miletine Njive, Radevići, Velje Brdo, Vukovići i  Gola strana

-u terminu od 8:00 do   16:00 sati: dio Donje Gorice oko puta za Ribnnjak i dio ul. Raka Mugoše

-u terminu od 8:00 do   16:00 sati: dio Donje Gorice uz Moraču kod fudbalskih terena

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Brežine

-u terminu od 8:00 do   16:00 sati: dio Zagoriča oko groblja

-u terminu od 8:00 do   16:00 sati: ul. Rusa Radulovića, Lička, Đure Daničića i Branka Deletića

-u terminu od 8:00 do   16:00 sati: ul. Ceklinska i Vlada Raičevića

-u terminu od 8:00 do   15:00 sati: Zgrade u Ulica Vlada Ćetkovića i Rista Dragojevića

-u terminu od 8:00 do   10:00 sati: DOO Domaća Trgovina  na Starom Aerodromu

-u terminu od 10:30 do 12:30 sati: Vodovod Stari Aerodrom

-u terminu od 13:00 do 15:00 sati: Stovarište Čelebića u Farmacima

Cetinje

-u terminu od 8:00 do   17:00 sati: Šinđon, Pod Uba, Drušići, Prevlaka, Rvaši, Gospoštine, Pipac, Karuč, Cerov Pod, Kraće Do, Dodoši, Žabljak Crnojevića, Kokošice, Meterizi, Jankovića Krš, Lalino Ždrijelo, Dobrska Župa, Đalci i Božija Voda

Danilovgrad      

-u terminu od 7:30 do   15:00 sati: dio Bandića

-u terminu od 7:30 do   15:00 sati: Bregovi Mijovića

-u terminu od 7:30 do   15:00 sati: Zagorak

-u terminu od 7:30 do   15:00 sati: Slap Zete

 Nikšić

-u terminu od 7:30 do   16:00 sati: Šipačno

-u terminu od 7:30 do   16:00 sati: Pišteta

-u terminu od 8:00 do   18:00 sati: Dragovoljići

-u terminu od 10:00 do 12:00 sati: komplet Župa Nikšićka, Rudnici Boksita

Plužine

-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Stolac, Smriječno, Muratovica, Zabrđe, Korlati, Kovači, Orah, Lisina, Miloševići, Suvodo, Brljevo, Stabna, Jasen, Stubica, Zukva, Krivodo, Podmramor, Miletići, Ravno

Ulcinj   

-u terminu od 7:30 do   18:00 sati: Donji Štoj -Beogradsko Naselje I kraća isključenja

-u terminu od 7:30 do   18:00 sati: Darza – kraća Isključenja

-u terminu od 7:30 do   18:00 sati: Donji Štoj -Sts Ljodo Selcanin  kraća isključenja

-u terminu od 7:30 do   18:00 sati:mDonji Štoj- Hidrogradnja               kraća isključenja

-u terminu od 7:30 do   18:00 sati: Ćetkovići – kraća isključenja

-u terminu od 7:30 do   18:00 sati: Ćurke – kraća isključenja

-u terminu od 7:30 do   18:00 sati: Donji Štoj -Paratuk – kraća isključenja

-u terminu od 8:00 do   12:00 sati: Donja Klezna

-u terminu od 8:00 do   15:00 sati: dio grada kod zgrade Doma Kulture i zgrade MUP-a, dio bulevara Đerđ Kastioti Skenderbeg

-u terminu od 8:00 do   10:00 sati: Salč, Ulcinjske Krute, Kruče, Kodre, dio naselja Totoši kod tržnog centra Cungu

-u terminu od 10:00 do 15:00 sati: Donji Kosići, Mide, Kamenički most, Mali Kaliman, Međureč, Krute kod pekare

-u terminu od 10:00 do 13:00 sati: Centar Štoja

Bar        

-u terminu od 8:00 do   17:00 sati: Kaptaža Čanj, Liše potok, Mišići, Đurmani, Grabovik, Kamenolom, Gornje Zagrađe, Crni rt i Velji grad

-u terminu od 8:00 do   17:00 sati: Kompletno područje Virpazara sa okolinom.

Herceg Novi     

-u terminu od 7:00 do   15:00 sati: Kameno, Mokrine, Kruševice, Vrbanj, Žlijebi i Ubla.

-u terminu od 8:00 do   11:00 sati: Nemila, Potrošači  naselja solidarnosti Nemila, potrošači oko pekare Šušić, ulice Zemunska, Ustanička

Kotor   

-u terminu od 8:00 do   17:00 sati: Krivošije,Dragalj

Berane

-u terminu od   8:30 do 14:30 sati: Petnjik,Dapsići,Tmušiće,Batuni,Ranč,Mršina Bara,Planinski prevoj Lokve,Donja Rženica,Zagorje,Kaludra,Rovca i Lisijevo Polje

-u terminu od   9:30 do 14:30 sati: dio sela Bubanje

-u terminu od 8:00 do   18:00 sati: dio planinskog katuna Jelovica

-u terminu od   8:00 do 18:00 sati: dio planinskog katuna Jelovica

Petnjica              

-u terminu od 9:30 do   14:30 sati: selo Kalica

Rožaje 

-u terminu od 9:00 do   14:30 sati: Grahovo,Hurije,Bašča,Gornja Lovnica, Ćosovica, Honsići i Zloglavlje

Plav     

-u terminu od 9:00 do   14:30 sati: dio sela Meteh

Bijelo Polje       

-u terminu od 9:00 do   15:00 sati: Reljin kamen

-u terminu od 9:00 do   15:00 sati: Nedakusi

-u terminu od 9:00 do   15:00 sati: Ribarevine

-u terminu od 8:00 do   14:00 sati: Sutivan

-u terminu od 9:00 do   15:00 sati: Ravna Rijeka, Majstorovina, Božovića Polje, Slijepač most, Pali, Mijatovo kolo, Jabučina, Gevčina, Okladi

-u terminu od 9:00 do   15:00 sati: Stožer

-u terminu od 9:00 do   11:00 sati: Mioče

-u terminu od 7:30 do   18:00 sati: Vrbe

-u terminu od 9:00 do   15:00 sati: Barice

-u terminu od 9:00 do   15:00 sati: Ravna Rijeka

-u terminu od 7:30 do   18:00 sati: Tomaševo, Mislići, Lijeska, Sokolac, Šljemena, Barice, Pisana Jela, Potrk, Obod Žaljevo, Pape, Glibavac, Grančarevo, Ujniče, Čokrlije-Cerovići

-u terminu od 8:00 do   18:00 sati: Dobrinje Gornje, Pećarska

-u terminu od 9:00 do   13:00 sati: Nikoljac-Kotlara

 Mojkovac          

-u terminu od 9:00 do   14:00 sati: Uloševina

-u terminu od 9:00 do   15:00 sati: Kula1

Kolašin

-u terminu od   8:00 do 18:00 sati: Rogobore, Bakovići, Ilinčić, Radigojno, Moračko Trebaljevo, Rovačko Trebaljevo, mHE Bukovica, Sjerogošte, Fabrika vode “Suza”

-u terminu od 8:00 do   18:00 sati: Lokve

-u terminu od 9:00 do   14:00 sati: Osreci, Zakrilje, Dugi laz, Vočje, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta

-u terminu od   9:00 do 14:00 sati: Donje Lipovo

Pljevlja

-u terminu od 6:00 do   8:00 sati: Rudnik Borovica, Katun, Boščinovići, Odžak, Alići, Vilići, Zekavice, Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina, Maoče, Uremovići, Gornje Selo, Crnobori, Javorak

Čaušević, Potpeć, Laz, Njivice, Mijakovići, Kosanica, Brenta Petrović, Paćevina, Repetitor Mrčajevac, Ski lift, Zajdni Do, Varine, Bujaci, Borova, Gradina, Vodno, Pušonjski Do, Čavanj, Selac, Premćani, Bandijer, Vaškovo, Pandurica, Kotlajići, Bare Visibabe, Krupice, Potpara, Rzav, Gusino Brdo, Bitine, Palež, Zaglavak, Lever Tara, Glibaći, Jovići, Meki Do, Pupović, Zasada, Morajice, Jelov Panj, Kolijevka, Slatina, Kalušići, Ograđenica, Repetitor Kutuša, Đurđevića Tara

-u terminu od   8:00 do 17:00 sati: Crnci, Leovo Brdo, Cerovci, Vrba, Šljuke, Zahum, Meljak, Višnjica

Žabljak

-u terminu od 10:00 do 15:00 sati: Motički Gaj

-u terminu od   8:00 do 18:00 sati: Tmajevci, Meždo, Lazar, Tepačko Polje, Stijepović, Englezi, Borje, Ninkovići, Lukšić, Šumanovac

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

 

Najčitanije