fbpx
7.9 C
Podgorica
November 29, 2021.
Naslovnica Servisne informacije U četvrtak isključenja struje zbog radova na mreži

U četvrtak isključenja struje zbog radova na mreži

Zbog planiranih radova na mreži, u četvrtak 25. marta, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

– u terminu od 08 do 15 sati: Vuksanlekići, Sukuruć, Kodrabudan, Dreševići, Podhum, zgrada Pejton u ul. Oktobarske revolucije, trg Vojvode Bećir-bega Osmanagića i dio ul. Kralja Nikole i Petra Prlje.

– u terminu od 09 do 13 sati: dio ul. 8. marta oko Titeksa i dio Dahne oko Volvoksa i ul. Raka Mugoše.

– u terminu od 09 do 16 sati: dio ul. 18.jula i dio Dalmatinske, dio Bioča-Grudice i Peuta.

– u terminu od 12 do 16 sati: Gornji Kokoti.

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: Glava Zete i Vučiji Studenac.

Cetinje

– u terminu od 09 do 16 sati: Kobilji Do i Drušići.

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: Jasikovica i Zagrad.

– u terminu od 08 do 17 sati: Donji Klenak.

– u terminu od 08:30 do 15:30 sati: Rudine.

Bar

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Gornji Murići, Pinčići.

– u terminu od 09 do 11 sati: Mandarići, Zupci, Tuđemili, Maksim, Podsustaš, Rusko naselje Sinegorje, Sutorman, Vučkovići, Boškovići i Ribnjak.

– u terminu od 09 do 15 sati: dio naselja Ahmetov Brijeg, dio naselja Mandarići , Ilino preko pruge, naslelje Ilino ispod stajališta, potrošači iznad tunela.

– u terminu od 10 do 13 sati: Mrkojevići, Veliki Pijesak, Dobre vode, Utjeha, Nišice, Pod Glavicom, Bijelo Brdo , Bijeli Kamen, Gola Glava, Petovića Zabio, Ponta, Ruža vjetrova, Marin Ploča, Tropikana,Dubrava,  Možura i Belveder (beznaponska stanja u trajanju do 30 minuta po izvodu).

Budva

– u terminu od 09 do 14 sati: dio naselja Lugovi, dio ul Veljka Vlahovića, Brodarska ulica, dio ul. Kanjoša Macedonovića.

– u terminu od 10 do 11 sati: Perazića Do.

– u terminu od 11:30 do 14 sati: djelovi gradskog jezgra Budve (naizmjenična isključenja u trajanju do 40 minuta po izvodu).

Ulcinj

– u terminu od 08 do 14 sati: dio naselja Bijela Gora kod nekadašnjeg građevinskog preduzeća “Primorje”.

– u terminu od 08 do 15 sati: Stari grad.

Kotor

– u terminu od 08:30 do 15 sati: Gornji Morinj, Bunovići, Bakoči, Repaje.

– u terminu od 09 do 13 sati: Grbalj, Livadice – Ercegović.

– u terminu od 10:30 do 12 sati: Markov Rt – Jerovica.

– u terminu od 10:30 do 12:30 sati: Sveta Vrača 2 – gornji dio naselja

Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: dio sela Dapsići.

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 09 sati: Ravna Rijeka, Majstorovina, Božovića Polje, Slijepač Most, Bojišta, Rakita, Mijatovo Kolo, Gilinoge, Pali, Jabučina, Gevčina, Okladi.

– u terminu od 08 do 17 sati: Nedakusi.

– u terminu od 08 do 18 sati: Božovića Polje, Slijepač Most, Mijatovo Kolo, Pali, Jabučina, Gevčina, Tusto, Okladi.

– u terminu od 09 do 15 sati: Gevčina, Tusto, Grab, Ravna Rijeka, Lješnica i Slijepač Most.

– u terminu od 09 do 16 sati: Crnča, Ivanje, Radulići, Vrbe, Crhalj, Goduša, Kradenik, Sipanje, Ličine, Lazovići, Moravac, Godijevo, Stubo, Šipovice, Vrh, Negobratina, Sušica, Osmanbegovo Selo, Đalovići, Čampari,Dupljaci.

– u terminu od 17 do 18 sati: Ravna Rijeka, Majstorovina, Božovića Polje, Slijepač Most, Bojišta, Rakita, Mijatovo Kolo, Gilinoge, Pali, Jabučina, Gevčina, Okladi.

Mojkovac

– u terminu od 10 do 14 sati: Gostilovina.

Kolašin

– u terminu od 07:30 do 08:30 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta.

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev Lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta.

– u terminu od 08 do 15 sati: Lug.

– u terminu od 08 do 16 sati: Jasenova, Ocka Gora, Međuriječje, Mrtvo Duboko, Smolice, Bulje, Andrijevo, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Višnje, Velje Duboko, Vlahovići, G. Rovca, Bogutov Do, Jasenov Do, Trmanje.

– u terminu od 17 do 18 sati: Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev Lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta.

Gusinje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Grnčar.

Petnjica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: selo Laze i dio sela Tucanje.

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Pepiće.

Pljevlja

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Jezero, Kovač, Zorlovići, Potkovač, Savine Vode, Rajišići, Đuli

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Repetitor Gradac, Crno Brdo, Glisnica, Rađevići, Mironići, Jakupov Grob, Boljanići, Milakovci, Pliješ, Repetitor Vraca, Skenderovina, Đakovići, Babino Brdo, Prisoje, Metaljka (moguća kratka isključenja na početku i završetku radova).

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: selo Plunca i dio sela Stupa.

U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Najčitanije