NaslovnicaMina SportFudbalMPCFL rezultati - Sutjesci bod u Petrovcu, pobjede Budućnosti i Rudara

MPCFL rezultati – Sutjesci bod u Petrovcu, pobjede Budućnosti i Rudara

Podgorica, (MINA) – Fudbaleri Sutjeske osvojili su bod, dok su Budućnost i Rudar ostvarili pobjede u 26. kolu Meridianbet Prve crnogorske lige (MPCFL).

Sutjeska, koja brani trofej, povela je golom Amira Bilalija u trećem minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Konačan rezultat postavio Nikola Stijepović, a utogolom u 49. minutu.

Budućnost je u Beranama slavila protiv Jezera 2:1 i
sa utakmicom manje izjednačila se na čelu tabele sa Sutjeskom.

Do 14. pobjede ove sezone došla je golovima Petra Grbića u 12. i Arijela Lusera u 52. minutu.

Jedini pogodak za domaći sastav postigao je Balša Tošković u 47. minutu.

Rudar je u Radanovićima pobijedio Arsenal 1:0, a pitanje pobjednika riješio je Velizar Janketić u 13. minutu.

Bez pobjednika i golova završen je duel Jedinstvo France i Dečića u Bijelom Polju (0:0).

Golova nije bilo ni u dueli Mornara i Iskre u Baru.

Sutjeska i Budućnost sa utakmicom manje dijele prvo mjesto na tabeli sa 49 bodova.

Petrovac je osvojio 37, Arsenal ima 35, a bod manje Dečić.