NaslovnicaMina SportFudbalMPCFL: Dečić i Sutjeska bez golova, pobjede Mornara i Jedinstva

MPCFL: Dečić i Sutjeska bez golova, pobjede Mornara i Jedinstva

Podgorica, (MINA) – Fudbaleri Dečića i Sutjeske igrali su u Tuzima 0:0, dok su pobjede u desetom kolu Meridianbet Prvoj crnogorskoj fudbalskoj ligi (MPCFL) ostvarili Mornar i Jedinstvo Franca.

Mornar je na Trening kampu Fudbalskog saveza savladao Otrant Olimpik 2:1 i prekinuo seriju od tri utakmice bez poraza.

Ulcinjski tim poveo je golom Valentina Rudovića u 12. minutu. Izjednačio je Aleksandar Vujačić u 84, a drugi trijumf barskom timu donio je Andrija Kaluđerović u 86. minutu.

Jedinstvo je u Bijelom Polju savladalo Arsenalo 3:2 i zabilježilo četvrtu pobjedu ove sezone.

Domaći sastav do pobjede vodili su Medo Juković u 18, Žarko Korać u 27. i Arsenije Čepić u 43. minutu.

Strijelci za Arsenal bili su Ćetko Manojlović iz jedanaesterca u šestom i Šaleta Kordić u 80. minutu.

Tivatski tim od 64. minuta igrao je sa igračem manje, nakon isključenja Hulijana Montenegra.

Bez pobjednika i golova završen je duel Jezera i Bokelja.

Duel vodećih timova, Petrovca i Budućnosti na stadionu Mitar Mičo Goliš, odgođen je zbog obaveza podgoričkog omladinskog tima na evropskoj sceni.