NaslovnicaMina SportFudbalMPCFL rezultati - Pobjede Dečića, Jezera i Mornara, neriješeno u Tivtu

MPCFL rezultati – Pobjede Dečića, Jezera i Mornara, neriješeno u Tivtu

Podgorica, (MINA) – Fudbaleri Dečića, Jezera i Mornara ostvarili su pobjede, dok je duel Arsenala i nikšićke Sutjeske završen bez pobjednika u 12. kolu Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige (MPCFL).

Dečić, vodeći tim šampionata, pobijedio je kao gost ekipu Petrovca 3:2 i upisao sedmi trijumf.

Ekipa iz Tuzi povela je golom Andreja Bajovića u 4. minutu.

Izjednačio je Slobodan Babić u 9, a pobjedu gostima donio je Oliver Šarkić golovima u 12. i 68. minutu.

Konačan rezultat postavio je Adnan Bašić u sudijskoj nadoknadi.

Jezero je u Bijelom Polju slavilo protiv Jedinstvo France 3:2, a do pobjede došlo je golom u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Gosti su poveli pogotkom Aldena Škrijelja u 52. minutu.

Izjednačio je Žarko Korać u 53, a isti igrač bio je strijelac i vodećeg pogotka u 58. minutu iz jedanaesterca.

Poravnao je Edis Redžepagić iz penala u 79, a isti igrač riješio je pitanje pobjednika.

Mornar je u Baru, nakon preokreta, savladao Mladost 2:1.

Gosti su u Baru poveli golom Alekse Maraša u 13. minutu.

Do pobjede, četvrte ove sezone, domaćin je došao golovima Demira Škrijelja u 31. i Andrije Kolundžića u 51. minutu.

Duel Arsenala i Sutjeske igrali su u Tivtu neriješeno 1:1.

Sutjeska je povela golom Srđana Krstovića u 35. minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat, tri minuta kasnije, Boban Đorđević.

U posljednjem meču ovog kola, u nedjelju u 17 sati i 30 minuta, sastaće se Budućnost i Rudar.