NaslovnicaMina SportFudbalKadeti remizirali sa Velsom

Kadeti remizirali sa Velsom

Podgorica, (MINA) – Kadetska fudbalska reprezentacija Crne Gore igrala je danas u Njuportu sa Velsom neriješeno 2:2, u utakmici trećeg kola turnira elitne runde kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Tim remijem, drugim na turniru, crnogorski fudbaleri ostali su bez plasmana na Evropsko prvenstvo.

Remizirali su i sa Islandom (0:0), a jedini poraz doživjeli su od Škotske 2:1.

Crnogorski fudbaleri vodili su 2:0 protiv Velsa na poluvremenu i taj rezultat ih je vodio na veliko takmičenje.

Vođstvo crnogorskoj selekciji donio je Vasilije Adžić u drugom minutu sudijske nadoknade.

Isti igrač minut kasnije povisio je na 2:0.

Domaćin turnira smanjio je u 53. minutu na 2:1 golom Ivana Morgana.

Bod i prvo mjesto u grupi selekciji Velsa donio je Dilan Lolor u 86. minutu.

Plasman na šampionat kao jedna od sedam najboljih drugoplasiranih selekcija izborila je Škotska, koja je u posljednjem kolu igrala sa Islandom 0:0.

Crna Gora je završila posljednja u grupi sa dva boda iz tri meča.