NaslovnicaMina SportDebrecin ubjedljiv u Podgorici

Debrecin ubjedljiv u Podgorici

Podgorica, (MINA) – Rukometašice Budućnost Bemaksa poražene su danas u Pogorici od mađarskog Debrecina 27:21, u utakmici desetog kola A grupe Lige šampiona.

Podgorički tim je tim porazom, osmim u dosadašnjem dijelu takmičenja, ostao bez šansi za šesto mjesto u grupi, posljednje koje vodi u osminu finala.

Do poluvremena ekipe su se konstantno smjenjivale u vođstvu, da bi Mađarice na startu nastavka pojačale tempo i golovima Petre Vamoš, Vivijen Groš i sedmim Grete Kačor došle do prednosti od tri gola (15:12).

Gošće su u 45. minutu prednost uvećale na četiri gola i praktićno već tada riješišile pitanje pobjednika.

Kačor je meč završila devet, a Vamoš sa šest pogodaka.

U podgoričkom sastavu, Lakidiatu Niakate postigla je šest,Ivona Pavićević postigla je pet, a gol manje Ivana Godeč.

Budućnost će u narednom kolu, 20. januara, ugostiti Đer.