fbpx
13.8 C
Podgorica
December 3, 2021.
Naslovnica Servisne informacije U srijedu nastavak radova na mreži

U srijedu nastavak radova na mreži

Zbog planiranih radova na mreži u srijedu će bez napajanja električnom energijom ostati:

Podgorica

– u terminu od 09 do 19 sati: Lijeva Rijeka, Veruša, Opasanica, Mokra, Bukumirsko jezero i Brskut;

– u terminu od 09 do 16 sati – dio Maslina (dio ul. Skopske, ul. X crnogorske brigade,ul. Ruđera Boškovića,  Sarajevske ul, Carev Laz, dio ul. Đulje Jovanova i Tripe Kokolja);

– u terminu od 09 do 16 sati: dio Tološa – dio ul. Boška Buhe, Marka Rašovića, Vlada Raičevića, Obodska ul, ul. Aleksandra-Aca Prijića, ul. Miloša Vuškovića, dio Dalmatinske ulice i dio Budvanske ulice;

– u terminu od 08 do 15 sati: dio Momišića – ul. Fruškogorska, Belvederska ul, ul. Nikca od Rovina, ul. Baja Pivljanina i ul. 18. februara.

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: dio Novog Sela, Savović, Velmont, dio Livada Bandića, dio Lužnice, Ćafa, Baloče, Oraovica, Crvena Paprat, Podkuk, Vučiji Studenac, Frijeska, Rupice Komanske, Mokanje, Laško Rele i Dolovi Komanski;

– u terminu od 14 do 20 sati: dio  Grlića, Bjelusi, Ćurilac, Lazine, Kopito Petrovića, Šimšić, Tomaševići, Gruda, Begovine, Gruda GSI, Zip,  Jabuke, Donji i Gornji Zagarač, Lazarev Krst, Povrhpoljina, dio Markovine, Vinarija Ravil, Bandići, Malenza i Đeđezi;

– u terminu od 14 do 15 sati: Šume Bećirovića, Sušica, Kokotovac, Podglavice, Maljat, Kosić, Farmont, Betonjerka, Mamućevina, Jastreb, Koljat i dio Lazina;

– u terminu od 08 do 15 sati – Dolovi Komanski.

Tuzi

– u terminu od 09 do 16 sati: Kodra, Dušići, Lekovići, dio Sukuruća, Vladne, Vranj, dio Mataguža i Dubrave.

Plužine

– u terminu od 08 do 16 sati: Stolac, Smriječno, Muratovica, Zabrđe, Korlati, Kovači, Orah, Lisina, Miloševići, Suvodo, Brljevo, Stabna, Jasen, Stubica, Zukva, Podmramor, Krivodo i Ravno.

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: dio Vilusa, Morakovo, dio Dragove Luke (kod otpada) , ul. Bistrička i Krstac.

Ulcinj

– u terminu od 08 do 16 sati: Kaliman, Brajše, Curanovići, Gornji i Donji Rastiš, Lolovići, Ćurke, Kodre Dakine, Sutjel i Reč.

Kotor

– u terminu od 09 do 12 sati: Grbalj, Gorovići i Bratešići;

– u terminu od 11 do 13 sati – naselje oko Tunela sa grbaljske strane;

– u terminu od 09 do 12 sati: Dobrota, zgrade Jugopetrola, naselje između Trećeg puta i magistrale, naselje ispod magistrale do Pomorskog fakulteta;

– u terminu od 09 do 11 sati – Vrmac i kompleks zgrada uz put Kotor – Trojica;

Herceg Novi

– u terminu od 08 do 15 sati: Podi, Turion, Pijesak, Topovi, Jačeglav, Rebra i Crnica.

Pljevlja

– u terminu od 10 do 14 sati: vodovodi Pliješ i Podpliješ, ul. Narodne revolucije, Monter, rasvjeta i stovarište Vektra, zgrada pogranične policije, carinski terminal, Radosavac, restoran Balkan, Rudnička zgrada, dio ul. Prijepoljeske, ul. Miloša Tošića, Klanica, dio naselja Ševari i Mljekara, OŠ Boško Buha, Naselje C, pumpe Eko i Ina, perionica auta, Sava osiguranje, Mat-petrol pumpa, restoran i supermarket Franca, dio ul. Ratnih vojnih invalida, Velimira Jakića, zgrade u ul. Velimira Jakića, restoran „Oaza“, zgrade u ul. Skerlićevoj i zgrade u ul. Kralja Petra, barake u naselju C, ul. 37. divizije, ul. Blaža Jovanovića, Srednjoškolski centar, OŠ Ristan Pavlović, ul. 20. novembra, dio ul. Tanasija Pejatovića, ul. Omladinska, zgrade u ul. Omladinskoj, dio ul. 37. divizije, ul.Prijepoljska, naselje iza Pošte, naselje Potrlica, dio ul. Ratnih vojnih invalida, Event centar – Taša, zgrada Uprave šumarstva, meterološka stanica, zgrada MUP-a, dio naselja u 3. Sandžačkoj, Romsko naselje, Trlica, repetitor – Tvrdaš, zgrade u naselju Varoš, zgrade u naselju Zlodo, ul. Banijska, ul. Mirka Pejatovića, ul. 1. decembra, ul. Pavla Bulatovića, Avalska i Tršova ul, Hotel „Pljevlja“, Dom kulture, zgrada Winga, podzemna garaža, ul. 3. sandžačke brigade, Autobuska, Pošta, zgrade TE u ul 3. sandžačke brigade, Radio PV, zgrade penzionera i Borova, kotlarnica, Atlas banka, zgrada Suda, Tržni centar, ul. Boška Buhe, Voja Đenisijevića, Glasinačka, Boška Buhe, zgrada iznad apoteke, apoteka „Risto Vukotić“, Vatrogasni dom, dio ul. Narodne revolucije, dio ul. Volođine, Zoil Lovćen, ul. Podgorička, Dječji vrtić, zgrada Solidarnosti, Dom vojske, ul.Oslobođenja, zgrada Supermarketa Žitoprodukt, dio naselja Brdo, radionica Mat Company, naselje Bajov potok, Ševari, Sekcija za puteve, stovarište Tanjević, kamenorezačka radnja Rvović, otkupna stanica Spajić, postrojenje za prečišćavanje otpadnih voda, Krejino Vrelo, Pekara i naselje Židovići, Komini, Zbljevo, Vidre, Bučje, Gosteč, Zadublje, Hoćevina, Šljivansko, Pliješevina, Hodžići, Kalušići, Grevo, Mrzovići, Rabitlje, Živinska farma – Zabrđe, Zabrđe, Šumani, Klanica Trojica, Zenica, Vujanović (preduzeće Mivex), Duja (staklorezačka radnja), pilana Dragaš, pilana Klačar, pilana, Mišović, Podrogatac, Pauče, Šumani, Borovica, Vrbica, Lađana, Kruševo, Dragaši i Kakmuže;

– u terminu od 09 do 17 sati – Gradac i Pupovići (moguća kratka isključenja na početku i kraju radova);

– u terminu od 09 do 17 sati: Crnci, Leovo Brdo, Cerovci, Vrba, Šljuke, Meljak, Višnjica, Zahum, Petine, Vitine, Čestin, Romač, Lugovi, Kovačevići, Kržava, Mrčići, Srečanje, Sirčići, Čardak, Selišta, Brda, Borišići, Obradović, Krćevine, Dužice, Stražice, Vukšići i Plansko;

– u terminu od 07:30 do 18 sati – Jakupov Grob.

Žabljak

– u terminu od 08 do 18 sati: Tepca, Reciklažni centar, Kovačka Dolina, Prisoje, Pitomine, Bosača, Vjetrena Brda, Štuoc vojska, Uskoci, Palež, Kočado, Podgora, Majčina Glavica i Nadgora;

– u terminu od 10 do 12 sati: Njegovuđa baza, Aluga, Rasova, Palež, Gradina, Brajkovača, Rudanca, Stolac, Krš, Pogrežđe, Ponor, Studenca, Gomile, Planinica, Jelina Gora, Pilana, Njegovuđa, Pilana Njegovuđa, Karadžić, Suvodo, Zminica, Rudinovača, Smoljan, Mandića Do, Okruglica, Bare Žugića, Novakovići i Merulja.

Šavnik

– u terminu od 08 do 18 sati: Štičije, Bare, Seoca, Strug, Malinsko, manastir Podmalinsko, Sirovac i Krnja Jela.

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 16 sati: Kaševari, Kostići, Laholo, Pašića Polje, Žurena, Dubovo, Potoci, Brzava, Femića Krš, Prijelozi, Zagrad, Prijelozi, Rakonje, Lozna, Pavino Polje – Mahala, Pisana Jela i Rasovo Resnik;

– u terminu od 08 do 12 sati – Malo Polje;

– u terminu od 14 do 19 sati – Pripčići;

– u terminu od 08:30 do 15 sati – Voljavac.

Kolašin

– u terminu od 09 do 15 sati: Suva Gora, Đuđevina, Bare, Drijen,Sela, Raičevina, Petrova Ravan, Prkobrđe, Smira, Sreteška Gora, Ulica i Uljari.

Mojkovac

– u terminu od 09 do 15 sati: Slatina, Bistrica, Kaludra, Dobrilovina, Gostilovina, Gojakoviće i Jakoviće;

– u terminu od 08 do 15 sati – Podbišće.

Andrijevica

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Gornje Luge, Gračanica, dio Sela Ulotina, Kruševo, selo Zoriće, dio sela Đulići, Cecuni, Kruška, dio sela Kuti, Košutiće, Konjuhe Brod, Dulipolje i Jošanica.

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati – dio sela Seošnica;

– u terminu od 09 do 16 sati: dio sela Radetina, dio sela Besnik, Malo Polje, dio sela Njeguš, dio sela Kačoperi, dio sela Kurbardovići, dio sela Bać, Murići, Pripeč, Malindubrava, Vuča, Crnča, Dračenovac, Kajevići, TV repetitor, Džudževići, Jalanica, Kujevići, Plunca i Dautovići.

Berane

– u terminu od 09 do 14 sati – uže gradsko jezgro Berana (Tržni centar, Njegošev trg, područje oko Zelene pijace, Bravera, Kuća hemije, dio ulice Miljana Vukova, Trg 21. Jul i ul. 8. crnogorske brigade;

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati – Konjuhe i Babino;

– u terminu od 12:45 do 13:30 sati – dio prigradskog naselja Šaćina Bara, Hareme, ŠIP Polimlje, Kips kao i seosko područje Berana.

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati – Mašnica.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.

U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.                                                                                                    

Pravo preuzimanja ovog sadrzaja imaju samo korisnici Agencije MINA.
Kompletna informacija dostupna je korisnicima na linku MINA SERVIS
Longer version of article is available on a link MINA ENGLISH SERVIS

Najčitanije