fbpx
1.9 C
Podgorica
January 22, 2022.
NaslovnicaServisne informacijeU srijedu isključenja zbog radova na mreži

U srijedu isključenja zbog radova na mreži

Zbog planiranih radova na mreži u srijedu će bez napajanja električnom energijom ostati:

Podgorica
– u terminu od 08 do 15 sati: Bratonožići,Jelin Dub.
– u terminu od 09 do 15 sati: Lijeva Rijeka, Veruša, Opasanica, Mokra, Brskut i Bukumirsko jezero.

Cetinje
– u terminu od 07:30 do 17:30 sati: Lipovik, Čukovići , Dujeva, Zajčina, Mihailovići, Poseljani i Zaštek.
– u terminu od 08 do 16 sati: Pod Uba,Gospoštine, Pipac, Karuč, Cerov Pod, Bobija, Kraće Do, Dodoši, Žabljak Crnojevića.
– u terminu od 14 do 16 sati: Kompletan DV 10 kV Vrela.

Danilovgrad
– u terminu od 08 do 15 sati: dio Studenog, škola Spuž i naselje oko škole, dio Komunice, dio Komunice i dio Veljeg brda.

Nikšić
– u terminu od 08 do 15 sati: Dubočke.

Plužine
– u terminu od 08 do 15 sati: Mratinje, Stolac, Smriječno, Muratovica, Zabrđe, Korlati, Kovači, Orah, Lisina, Miloševići, Suvodo, Brljevo, Stabna, jasen, Zukva, Stubica, Krivodo, Podmramor, Ravno.

Bar
– u terminu od 08 do 14 sati: Mrkojevići, Alkovića Brijeg, Dobra Voda, Brkanovići, Pečurice, Agroexport, Velje Selo, Kunje, Karastani, Duškići, Mala Gorana,Nikezići, Metanovići, Velja Gorana, Pelinkovići i Kovačevići.

Budva
– u terminu od 08:30 do 14 sati: dio naselja Buljarica, Messer Tehnogas, Đurovići, Vodovod Petrovac, Radulovići, Golubovići i SLI.

Ulcinj
– u terminu od 08 do 14:45 sati: naselje Donji Štoj(Beogradsko naselje 1 i 2).
– u terminu od 08 do 15 sati: Donji Rastiš.

Andrijevica
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Seoce, Zabrđe i Zoriće.

Bijelo Polje
– u terminu od 08 do 08:30 sati: Merkator, Vinilplast, Lelo, Matino, Kisela Voda, Sljepašnica, Potkrajci, Njegnjevo, Kukulje, Dubrave, Livadice, Sela, Sutivan, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbrežje, Metanjac, Dobrakovo, Granični prelaz, Kumanica, Kanje, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Brčve, Pećarska, Ušanovići, Žiljak, Boturići, Pobretići, Mirojevići, Bistrica-centar, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja, Muslići, Selakovići, Tomaševo, Skočigorina, Drndari, Grančarevo, Glibavac, Pisana Jela, Šljemena, Barice, Reljin Kamen, Džukeljska Jama.
– u terminu od 08 do 16 sati: Ravna Rijeka-Majstorovina, Tomaševo-Škola, Strojtanica, Rakonje, Boljanina
Goduša – Škola, Čokrlije, Crnča, Radulići, Ivanje, Vrbe, Crhalj, Kradenik, Godijevo, Goduša, Sipanje, Korita, Ličine, Moravac, Šipovice, Stubo, Vrh, Negobratina, Osmanbegovo Selo, Lazovići, Čampari, Sušica, Đalovići, Sokolovac, DupljaciČokrlije, Mahala, Krstače, Pavino Polje, Bijeli Potok, Grubješići, Kičava, Biokovac, Grab, Kovren, Vergaševići, Gorice, Slatka, Bliškovo, Stožer, Pisana Jela, Šljemena, Barice, Kameno Polje, Reljin Kamen, Džukeljska Jama, Rodijelja, Brčve, Pećarska, Ušanovići, Žiljak, Boturići, Pobretići, Mirojevići, Bistrica-centar, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja.
– u terminu od 15:30 do 16 sati: Muslići, Selakovići, Tomaševo, Skočigorina, Drndari, Grančarevo, Glibavac, Pisana Jela, Šljemena, Barice, Reljin Kamen, Džukeljska Jama, Merkator, Vinilplast, Lelo, Matino, Kisela Voda, Sljepašnica, Potkrajci, Njegnjevo, Kukulje, Dubrave, Livadice, Sela, Sutivan, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbrežje, Metanjac, Dobrakovo, Granični prelaz, Kumanica, Kanje, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Brčve, Pećarska, Ušanovići, Žiljak, Boturići, Pobretići, Mirojevići, Bistrica-centar, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja.

Kolašin
– u terminu od 08 do 15 sati: Jasenova, Ocka Gora, Međuriječje, Smolice, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Vlahovići, Gornja Rovca, Bogutov i Jasenov Do, Trmanje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Višnje, Repetitor RDC-a, Velje Dubok.
– u terminu od 08 do 16 sati: Selišta, Drpe, Biočinovići, Rijeka Mušovića, Paljevine, Ski centar 1450.
– u terminu od 09 do 15 sati: Plana, Blatina, mHE, Bistrica, Lancer, Migalovica, Lipovo, Rečine, Žirci, Višnje.
– u terminu od 09 do 16 sati: mHE Paljevinska, Ski Centar 1600, Tunel ‘Klisura’, Repetitor ‘Zekova Glava’, Manastir Morača, Jasenova, Ocka Gora, Međuriječje, Smolice, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Vlahovići, Gornja Rovca, Bogutov i Jasenov Do, Trmanje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Višnje, Repetitor RDC-a, Velje Duboko, Đuđevina, Bare, Raičevine, Petrova Ravan, Ulica, Podi, Smira, Drijen, Sreteška Gora, Uljari, Sela, Vrujca, Ravni, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Zakrilje, Osreci, Krušev Lug, Ljevišta, mHE Lipovska Bistrica, Plana, Blatina, Lipovo, Bakovići, Trebaljevo, mHE Bukovica, Sjerogošte, Fabrika vode ‘Suza’, Fak, Drijenak, Rogobore, Babljak, Rovačko Trebaljevo.

Mojkovac
– u terminu od 09 do 14 sati: Štitarica, Babića Polje, Čuklin, Kooperacija, Donja Polja, Javorje, Ckara, Podbišće, Gacka, Ćetkovići, Feratovo Polje, Kraljevo Kolo, Štitarica, Baza Štitarica, Biogradsko Jezero.
– u terminu od 14 do 19 sati: Željeznička Stanica, Dio naselja Bjelojevići.

Plav
– u terminu od 09 do 14 sati: Brezojevice.

Pljevlja
– u terminu od 08 do 16 sati: Petine, Vitine, Čestin, Romač, Lugovi, Kovačevići, Kržava, Mrčići, Srečanje, Sirčići, Čardak, Selišta, Brda, Borišići, Obradović, Krćevine, Dužice, Stražice, Vukšići, Plansko, Milakovci, Babino Brdo.

Rožaje
– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Suho polje.

Žabljak
– u terminu od 08 do 17 sati: Virak.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Pravo preuzimanja ovog sadrzaja imaju samo korisnici Agencije MINA.
Kompletna informacija dostupna je korisnicima na linku MINA SERVIS
Longer version of article is available on a link MINA ENGLISH SERVIS

Najčitanije

Mornar pobijedio FMP

Podgorica, (MINA) - Košarkaši Mornar Barskog zlata pobijedili su večeras u Baru ekipu FMP-a...