fbpx
Naslovnica Servisne informacije U srijedu isključenja u više opština

U srijedu isključenja u više opština

Zbog planiranih radova na mreži, u srijedu će bez napajanja električnom energijom ostati:

Podgorica
– u terminu od 07 do 15 sati: Potoci, Manastir Duga, Milunovići, Radunovići, Šujaci, Dromira i Kupine, Jelin Dub i želj. Stanica Bratonožići, dio Zagoriča -dio ul.Piperske, Rogamske, Radovana Vukanovića, Blaža Raičkovića, Dušana Vukotića, Vojvode Mijajla Nišina, Bratonožićke i Trifuna Đukića, dio Tološa- dio ul. Vlada Ćetkovića, Tivatske, Boška Buhe, Trebinjske, Kninske, Bjelopoljske, Budvanske i Šavničke.
– u terminu od 08 do 15 sati: dio Gornje Gorice- dio ul. Branka Deletića, Borisa Kidriča, Rusa Radulovića, Đure Daničića, Ličke i Kosmajske.
– u terminu od 09 do 14 sati: dio Mahale i dio Balijača oko Servisa Vujačića.
– u terminu od 09 do 19 sati: Lijeva Rijeka, Veruša, Opasanica, Mokra, Brskut i Bukumirsko jezero.
– u terminu od 14 do 17 sati: dio ul. Miloja Pavlovića.

Cetinje
– u terminu od 07:30 do 17:30 sati: Lipovik, Čukovići, Dujeva, Zajčina, Mihailovići, Poseljani i Zaštek.
– u terminu od 08 do 16 sati: Šinđon, Kokošice, Meterizi, Jankovića Krš, Lalino Ždrijelo, Dobrska Župa, Đalci i Božija Voda (kratka isključenja u navedenom periodu)
– u terminu od 08 do 16 sati: Pod Uba, Drušići, Prevlaka, Rvaši, Gospoštine, Pipac, Bobija, Karuč, Cerov Pod, Kraće Do, Dodoši i Žabljak Crnojevića.

Danilovgrad
– u terminu od 08 do 12 sati: dio Grlića, Bjelusi, dio Ćurilca, dio Lazina, Kopito Petrovića i Šimšić, dio Novog Sela, Suk, Mamućevina i dio Begovina (kratka isključenja u navedenom periodu).
– u terminu od 08 do 12 sati: dio Lazina, dio Ćurilca, Tomaševići, dio Begovina, Gruda, Lazarev Krst, Jabuge, Donji i Gornji Zagarač, Povrhpoljina, Malenza, Bandići, Đeđezi i Markovina, dio Begovine, Plana, Strahinjićin i Kovinić.
– u terminu od 08 do 15 sati: dio Komunica i dio Veljeg Brda.

Nikšić
– u terminu od 08 do 15 sati: Tupan, Ul. Milovana Pekovića, Ul. Novice Cerovića, Ul. Vuka Karadžića, Ul. Voja Deretića.

Plužine
– u terminu od 08 do 15 sati: Goransko i Mratinje.

Bar
– u terminu od 08 do 14 sati: Oćas, Mrkojevići, Gluhi Do i Limljani.

Ulcinj
– u terminu od 08 do 13 sati: dio naselja oko zelene Pijace.
– u terminu od 08 do 15 sati: Donji Rastiš, Gornji Štoj, Paratuk,
– u terminu od 08 do 15 sati: Kratkotrajno: Kolomza, Pistula, Briska Gora, Gač, Zoganje, Darza, Sv.Đorđe, Sutjel, Ćurke, Kodre Dakine i Reč.

Kotor
– u terminu od 09 do 12 sati: Grbalj – Glavatičići, Strp.
– u terminu od 09 do 13 sati: Stoliv – centar, Dobrota – Studentski dom i potrošači oko njega.

Andrijevica
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Gornje Luge, dio sela Seoce, selo Zoriće.
– u terminu od 09 do 14 sati: dio sela Zabrđe.

Bijelo Polje
– u terminu od 08 do 08:30 sati: Merkator, Vinilplast, Lelo, Matino, Kisela Voda, Sljepašnica, Potkrajci, Njegnjevo, Kukulje, Dubrave, Livadice, Sela, Rodijelja, Brčve, Pećarska, Ušanovići, Žiljak, Boturići, Pobretići, Mirojevići, Bistrica-centar, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja, Muslići, Selakovići, Tomaševo, Skočigorina, Drndari, Grančarevo, Glibavac, Pisana Jela, Šljemena, Barice, Reljin Kamen, Džukeljska Jama.
– u terminu od 08 do 16 sati: Ravna Rijeka-Majstorovina, Tomaševo-Škola, Strojtanica, Rakonje, Boljanina, Goduša – Škola, Čokrlije, Crnča, Radulići, Ivanje, Vrbe, Crhalj, Kradenik, Godijevo, Goduša, Sipanje, Korita, Ličine, Moravac, Šipovice, Stubo, Vrh, Negobratina, Osmanbegovo Selo, Lazovići, Čampari, Sušica, Đalovići, Sokolovac, Dupljaci, Čokrlije, Mahala, Krstače, Pavino Polje, Bijeli Potok, Grubješići, Kičava, Biokovac, Grab, Kovren, Vergaševići, Gorice, Slatka, Bliškovo, Stožer, Pisana Jela, Šljemena, Barice, Reljin Kamen, Džukeljska Jama, Rodijelja, Brčve, Pećarska, Ušanovići, Žiljak, Boturići, Pobretići, Mirojevići, Bistrica-centar, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja.
– u terminu od 15:30 do 16 sati: Muslići, Selakovići, Tomaševo, Skočigorina, Drndari, Grančarevo, Glibavac, Pisana Jela, Šljemena, Barice, Reljin Kamen, Džukeljska Jama, Merkator, Vinilplast, Lelo, Matino, Kisela Voda, Sljepašnica, Potkrajci, Njegnjevo, Kukulje, Dubrave, Livadice, Sela, Rodijelja, Brčve, Pećarska, Ušanovići, Žiljak, Boturići, Pobretići, Mirojevići, Bistrica-centar, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja.

Kolašin
– u terminu od 08 do 15 sati: Jasenova, Ocka Gora, Međuriječje, Smolice, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Vlahovići, Gornja Rovca, Bogutov i Jasenov Do, Trmanje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Višnje, Repetitor RDC-a, Velje Dubok.
– u terminu od 09 do 15 sati: Selišta, Rečine, Žirci, Višnje.
– u terminu od 09 do 16 sati: mHE Paljevinska, Ski Centar 1600, Tunel ‘Klisura’, Repetitor ‘Zekova Glava’, Manastir Morača, Jasenova, Ocka Gora, Međuriječje, Smolice, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Vlahovići, Gornja Rovca, Bogutov i Jasenov Do, Trmanje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Višnje, Repetitor RDC-a, Velje Duboko, Đuđevina, Bare, Raičevine, Petrova Ravan, Ulica, Podi, Smira, Drijen, Sreteška Gora, Uljari, Sela, Vrujca, Ravni, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Zakrilje, Osreci, Krušev Lug, Ljevišta, mHE Lipovska Bistrica, Plana, Blatina, Lipovo, Bakovići, Trebaljevo, mHE Bukovica, Sjerogošte, Fabrika vode ‘Suza’, Fak, Drijenak, Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir, Rečine, Lokve, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekići, Sunga, Bare Kraljske, Lug Vukićevića, Drndari, Suva Gora, Vranještica, Rogobore, Babljak, Plana, Blatina, mHE, Bistrica, Lancer, Migalovica, Lipovo.

Mojkovac
– u terminu od 09 do 12 sati: Donja Polja.
– u terminu od 09 do 14 sati: Bistrica, Podbišće, Gacka, Ćetkovići, Feratovo Polje, Kraljevo Kolo, Štitarica, Baza Štitarica, Biogradsko Jezero.

Plav
– u terminu od 09 do 14:30 sati: Bucelj, Kačanik, Dolja, Veternik, Grebaje i dio gradskog jezgra Gusinja.

Pljevlja
– u terminu od 08 do 17 sati: Petine, Vitine, Čestin, Romač, Lugovi, Kovačevići, Kržava, Mrčići, Srečanje, Sirčići, Čardak, Selišta, Brda, Borišići, Obradović, Krćevine, Dužice, Stražice, Vukšići, Plansko.

Rožaje
– u terminu od 09 do 14:30 sati: sela Grižica i Lučice.
– u terminu od 10 do 14 sati: uže gradsko jezgro, ul.Mustafe Pećanin i mahala Fetahovića.

Žabljak
– u terminu od 09 do 18 sati: Tepca, Reciklažni Centar, Kovačka Dolina, Prisoje, Pitomine, Bosača, Vjetrena Brda, objekat Vojske na Štuocu, Štuoc – Vojska, Uskoci, Palež, Kočado, Podgora, Majčina Glavica, Nadgora.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Pravo preuzimanja ovog sadrzaja imaju samo korisnici Agencije MINA.
Kompletna informacija dostupna je korisnicima na linku MINA SERVIS
Longer version of article is available on a link MINA ENGLISH SERVIS

Najčitanije