14 C
Podgorica
September 29, 2020.
Naslovnica Servisne informacije U srijedu isključenja u više opština

U srijedu isključenja u više opština

Zbog planiranih radova na mreži u srijedu će bez napajanja električnom energijom ostati:

Podgorica

– u terminu od 08 do 16 sati: željeznička stanica “Bioči”, Potkrš, Klopot, Pelev Brijeg, Lutovo,  željeznička stanica “Lutovo”, Boljesestra, Seoštica i Orah;

– u terminu od 08 do 14 sati: Dušići, Kodra, Sukuruć, Lekovići, Vladne, Vranj i Dubrava;

– u terminu od 08 do 16 sati: dio Donje Gorice uz Moraču kod fudbalskih terena, dio Gornje Gorice, dio ul. Miloja Pavlovića i dio uz magistralu, dio Zagoriča oko groblja, dio Gornjih Vranića i Pelev Brijeg;

– u terminu od 08 do 15 sati: dio ul. Nikole Tesle, ul. Ludviga Kube, Petra Miljanića i Rovačka ulica.

Danilovgrad

– u terminu od 07:30 do 15 sati: Jelenak, Klanica, Farma koka, Pocijevka, Sige, Kruščica, Ljututuk, Jama Žarića, Donji Martinići, Kruščica, Topolovo, Međice, Ždrebaonik, Kula Lakića, Gorica, Slatina, Dolovi Kovački, Poljica, Bzo, Studeno, Vučica, Ivanj uba, Jablan i Zagorak.

Cetinje

– u terminu od 08 do 16 sati: Donji Kraj, Lješev Stup, Prediš, Pejovići, Proseni Do, Lipa, Dugi Do, Ržani Do, Grab, Zaljut, Bata, Jasen, Musta Rupa, Izvori, Tisovac i Kobilji Do.

Tuzi

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Ramza Ćaf, Spinja, Gornje i Donje Drume, Vitoja, Božaj, Kremza i granični prelaz Božaj (isključenja u trajanju do 30 min. u navedenom terminu);

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Skorać, Arza, Barlaj, Karaula Jagoda, Helnica, Traboin i Nabom.

Nikšić

– u terminu od 08 do 16 sati: dio Rastovca, dio Vidrovana i dio Gornjeg Polja;

– u terminu od 09:30 do 11:30 sati: dio Budoša, dio Vrtca i dio Straševine;

– u terminu od 11:45 do 13:30 sati: Pilana „Milić“ u Kočanima i dio Kočana;

– u terminu od 14 do 16 sati – kasarna „13 jul“;

– u terminu od 08 do 15:30 sati: Carine, Glušje Selo, Liverovići i Jasenovo Polje;

– u terminu od 11 do 17 sati: područje Banjana, Grahova i Vilusa koje se napaja sa TS 110/35/10 kV Vilusi.

Plužine

– u terminu od 10 do 15 sati: Unač, Repetiror – Unač, Trsa, Podmilogora, Nedajno, Lica, Pišče, Boričje, Boričko Brdo, Seljkovac, Borkovići, Dubljevići, Vrošnica, Bezuje i Mala Crna Gora (prekidi u trajanju do 30 minuta u navedenom terminu);

– u terminu od 10 do 15 sati – Seljkovac.

Herceg Novi

– u terminu 07 do 15 sati – Vrbanj.

– u terminu od 07:30 do 09:30 sati: korisnici u okolini stambenih zgrada (Crveni krst), ulice Banjalučka, ulica Orjenskog bataljona i ulica Dr Jova Bjelića.

Kotor

– u terminu od 10 do 13 sati – Grbalj i Radanovići;

– u terminu od 09 do 12 sati – Risan, Mala, Smokovac i češke barake;

– u terminu od 09 do 15 sati – Krivošije i Ledenice.

Budva                 

– u terminu od 08 do 11 sati – dio naselja Maine u blizini manastira „Podmaine“.

 Ulcinj

– u terminu od 08 do 15 sati – Kodre iza Ševrona.

Pljevlja

– u terminu od 06 do 09 sati: Orlja, Gradac, Pupovići, Crnci, Leovo Brdo, Cerovci, Vrba, Šljuke, Zahum, Meljak, Višnjica, Bjeloševina, Strahov Do, Rt, Puzići, Plakali, Prehari, Repetitor Gradac, Crno Brdo, Glisnica, Jakupov Grob, Rađevići, Mironići, Boljanići, Jezero, Kovač, Zorlovići, Podkovač, Savine Vode, Rajišići, Đuli, Milakovci, Pliješ, Repetitor Vraca, Skenderovina, Babino Brdo, Prisoje i Metaljka;

– u terminu od 10 do 15 sati: Bogiševac, ul. Nemanjina, Zagrebačka, ul. Stevana Samardžića, Vlatka Samardžića, Njegoševa ulica, ul. 29. novembra, Drvarska ulica, OŠ „Salko Aljković“, zgrade Obnove, zgrada GM1 i GM2, GM3, GM5 (svi ulazi), ul. Miša Cvetkovića, Iva Andrića, dio ul. Lovćenske, kao i zgrade GM6, GM7, GM8, Drvarska ulica, Vardarska, dio Lovćenske, kapela Ravni, Vojna fabrika, zgrada Termoelektrane, ul. Boračka, dio ul. Kralja Petra, Vase Čarapića, Ivana Milutinovića, Sportski centar „Ada“, Dom starih, zgrade u ul. Mila Peruničića, restoran „Milet bašta“, ul.Vuka Kneževića, dio ul.Vardarske, gradska pijaca, Hidrofor, ul. Vojske Crne Gore, naselje Kamen, ul. Marka Miljanova, Durmitorska, Premćanska, Kozaračka, ul. Osmana Đikića, Novosadska ulica, Bobovska, Gotovuška, Obilićeva, dio ul. Volođine, zgrade naselja Kupusište, pumpe za vodu za Bogiševac, dio Manastirkske, Manastir Sv.Trojica, Sutjeska, stara stanica policije, zgrada Opštine, zgrada SDK, zgrade od Jalije prema Opštini, ul. Boljanićka, 4. sandžačke, Nikole Pašića, Bjelibor, Crljenice, Crni Vrh, Koši Do, Lukavice, Pilana – Marić Vuko, Pilana – Marić Vukoman, Mihajlovica, Otilovići, Pilana Brašanac, Ranče, Ranče Carina, Rudnica, Stajišta, Trlica, Vijenac, Zaglavice, naselje Brdo, ul. Peđe Leovca, naselje Balibegovo brdo, naselje Gagovića imanje, gradsko naselje Guke, ul. Save Kovačevića, Bjelopoljska, ul. Slobodana Sloba Dragaševića, Budvanska, dio ul. Božidara Žugića, Bjelopoljska, Vojni logor, Dragićevića imanje, naselje Dolovi, dio naselja ispod Hrama, škola – Guke, naselje Deveta, naselje Šuljkovac, Asvaltna baza – Vektra, Bakrenjače, Brvenica, Bušnje, Donja Rudnica, Donje i Gornje Jugovo, Gotovuša, Jasen – Stevanović,  krečana – Vraneš, Leovac, Male Krće, Milunići, Okazion Laković, Potoci, Radeta, Srdanov Grob, Tusko Brdo, Velike Krće, Hram i okolno naselje;

– u terminu od 08 do 17 sati – Kneževići;

– u terminu od 08 do 18 sati: Crnci, Leovo Brdo, Cerovci, Vrba, Šljuke, Zahum, Meljak i Višnjica.

Bijelo Polje

– u terminu od 09 do 15 sati: Čokrlije, Pavino Polje, Bijeli Potok, Grab, Biokovac, Vergaševići, Gorice, Kovren, Bliškovo, Stožer, Slatka, Brzava, Bijediće, Donja Lipnica, Žiljak i Nikoljac;

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Tomaševo, Mislići, Lijeska, Sokolac, Šljemena, Barice, Pisana Jela, Potrk, Obod Žaljevo, Pape, Glibavac, Grančarevo.

Kolašin

– u terminu od 09 do 15 sati – Raičevine;

– u terminu od 09:30 do 14:30 sati – Kos i Trebješica.

Mojkovac

– u terminu od 09 do 13 sati – Crna Poda.

Rožaje

– u terminu od 08 do 18 sati – dio sela Radetina.

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati – selo Cecune.

Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Petnjik, Dapsići, Tmušiće, Batuni, Ranč, Mršina Bara, Planinski prevoj Lokve, Donja Rženica, Zagorje, Kaludra, Rovca i Lisijevo Polje.

Gusinje

– u terminu od 12 do 14:30 sati – selo Kačanik.

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati – dio sela Brezojevice.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.                          

Najčitanije

Cijene nafte stabilne na 42 USD

Njujork, London, (MINA-BUSINESS) - Cijene nafte zadržale su se u ponedjeljak na međunarodnim tržištima...