fbpx
Naslovnica Servisne informacije U srijedu isključenja struje zbog radova na mreži

U srijedu isključenja struje zbog radova na mreži

Zbog planiranih radova na mreži,  u srijedu 02. juna, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica          

-u terminu od 9:00 do 19:00 sati: Lijeva Rijeka, Brskut, Veruša, Opasanica i Mokra

Danilovgrad      

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Đeđezi

Plužine 

-u terminu od 8:00 do 14:00 sati: Zukva

-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Orah Pivski

Nikšić   

-u terminu od 8:00 do 18:00 sati: Marina Glavica, Prigradina, Velimlje, Bijelovića Pilana, Bijelovići, Podljut, Renovac, Macavare, Miljanići, Čista Vlaka, Prijeka Ljut, Dubočke, Cerovačka Glavica, Šljeme, Garevac, Baljački Do, Crni Kuk, Zanuglina, Somina

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Brezovik

-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Kazanci

-u terminu od 8:00 do 15:30 sati: dio Vilusa

Herceg Novi      

-u terminu od 8:00 do 11:00 sati: Eraci, Radovanići, Marovići

Ulcinj   

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio Gornjeg Štoja do Svetog Nikole

Bar        

-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: Kacići, Bar Bilje, Runje, Bobovište i Bljace                                                                         

Pljevlja

-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: Kovač, Zorlovići, Potkovač, Savine Vode, Rajišići, Đuli

-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Potoci, Male Krće

Žabljak

-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Reciklažni Centar, Kovačka Dolina, Pitomine, Bosača, Vjetrena Brda, Štuoc Vojska, Uskoci, Palež, Kočado, Podgora, Majčina Glavica, Nadgora, Tepca

Šavnik

-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Borovac                                            

Bijelo Polje        

-u terminu od 9:00 do 18:00 sati: Ravna Rijeka, Majstorovina, Božovića Polje, Slijepač Most, Bojišta, Rakita, Mijatovo Kolo, Gilinoge, Pali, Jabučina, Gevčina, Okladi, Rasovo, Loznice, Obrov, Boljanina, Vlah, Zminac, Repetitor ‘Kurilo’, Reljin kamen, Livadice

-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Potoci, Žurena, Laholo, Kostići, Kaševari, Dubovo, Pašića Polje, Femića Krš, Brzava, Prijelozi, Zagrad

-u terminu od 9:00 do 18:00 sati: Kradenik

Mojkovac          

-u terminu od 10:00 do 13:00 sati: Uloševina

Kolašin 

-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Babljak. Rogobore

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Cerovica

Berane

-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: Budimlja,Mašte i dio sela Goražde, Beranselo, Dolac,Lužac,Buče,Vinicka,Trepča,Šekular,R.Marsenića.Lubnice, Jelovica,Kurikuće,Glavaca i Vuča

-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: selo Zagrad

-u terminu od 2:00 do 5:30 sati: Gradovi .Berane,Rožaje i Petnjica

Petnjica              

-u terminu od 8:00 do 11:00 sati: Petnjica,Godočelje,Lagatori,Đuđ,Murovac,Javorovo,Radmanci,Lješnica,Tucanje,Orahovo,Vrševo,Bor,Savin Bor,Ponor,Dobrodole,Vrsaljke, Dašča Rijeka i Kruščica

-u terminu od 11:00 do 14:00 sati: Laze,Vrbica,Trpezi,Kalica i fabrika košulja Lavista

Rožaje  

-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: dio sela Seošnica

-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: Granit Mont Separacija, Kajevići, TV Repetitor, Džudževići, Jablanica

Plav      

-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: selo Babino Polje

              

Najčitanije