fbpx
9.9 C
Podgorica
December 6, 2021.
Naslovnica Servisne informacije U ponedjeljak isključenja u više opština

U ponedjeljak isključenja u više opština

Zbog planiranih radova na mreži u ponedjeljak će bez napajanja električnom energijom ostati:

 Podgorica          

-u terminu od 9:00 do 19:00 sati: Lijeva Rijeka, Veruša, Opasanica, Mokra, Brskut i  Bukumirsko jezero

-u terminu od 9:00 do 16:00 sati: Ubli, Živkovići, Prisoja, Prelevići, Bezjovo, Cvilin, Orahovo, Lazorci, Građen, Toke, Korita, Draževina, dio Podstrane, Popratnica, Kornet i Krusi

-u terminu od 8:00 do 14:00 sati: dio naselja oko TS 220/110 kV “Zagorič”, Gornji i Donji Rogami, Miletine njive, Vranjske njive, dio Veljeg brda, Cerovice, Drezga, Baći, Straganica, Stijena Piperska, Radevići, Zavala, Liša, Radeća, Markovići, Lopate, Vukovići i Gola strana (kratkotrajna isključenja u navedenom vremenu)

-u terminu od 8:00 do 14:00 sati: dio Rogama

-u terminu od 9:00 do 16:00 sati: dio Buronja

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio naselja ispod Ljubovića-dio ul. 27. marta, Vitnija Vorena, Henrika Angela i Aleksandra Divajna

 Tuzi       

-u terminu od 9:00 do 16:00 sati: Kodra, Dušići, Lekovići, dio Sukuruća, Vladne, Vranj, dio Mataguža i Dubrave

 Danilovgrad      

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Dolovi Komaski, dio Studenog

-u terminu od 8:00 do 12:00 sati: Iverak, Lakat

 Cetinje 

-u terminu od 9:00 do 10:00 sati: Ljubotinj

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Bjeloši

Nikšić   

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio Bjeloševine, dio Vilusa

Plužine 

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Goransko, Šume, Brijeg, Mačkov Do

 Ulcinj   

-u terminu od 8:00 do 14:00 sati: dio naselja Kruče uvala, dio naselja Zoganje

-u terminu od 8:00 do 14:30 sati: dio naselja Donja Briska Gora

Bar        

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Godinje, Gornja i Donja Seoca i Raduš

-u terminu od 8:30 do 12:30 sati: vrtić u Makedonskom naselju i zgrade u blizini vrtića

Herceg Novi      

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Zelenika -dio potrošača, Sasovići, Presjeka, Nogulovići, Nakićenovići, Marići, Kućansko Polje, Avramovići

Kotor    

-u terminu od 11:00 do 14:00 sati: Risan- Dom starih “Grabovac”

-u terminu od 14:00 do 17:00 sati: Risan- područje oko stare fabrike Ljekobilje, Bujevina, Novo Naselje, Stara Slanica,  zgrade “Ekostan”, zgrade Monrus

-u terminu od  9:00 do 12:00 sati: dio Orahovca

-u terminu od 9:00 do 17:00 sati: Grbalj (Lastva Grbaljska , Gude Polje, Bratešići, Gorovići, Kovačko Polje, Glavatske kućice, Čeren, TršnjICA, Višnjeva, Ukropci, Glavatičići, Kovači, Zagora, Krimovice, Platamuni, Trsteno)

-u terminu od 9:00 do 13:00 sati: Prčanj-Glavati

-u terminu od 9:00 do 11:00 sati: Dobrota-područje oko Studentskog doma do zgrade “Pionir”

Bijelo Polje        

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Bliškovo – Ponikvice, Prestreke-Sutivan, Livadice, Ivanje, Pavino Polje, Crnča, Radulići, Ivanje, Vrbe, Crhalj, Kradenik, Godijevo, Goduša, Sipanje, Korita, Ličine, Moravac, Šipovice, Stubo, Vrh, Negobratina, Osmanbegovo Selo, Lazovići, Čampari, Sušica, Đalovići, Sokolovac, Dupljaci, Crniš, dio naselja između škole i kapele-Nikoljac, Gornje Grančarevo, Mijatovo kolo, Čokrlije

-u terminu od 8:30 do 14:00 sati: Gubavač

Mojkovac          

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Slatina, Gostilovina, Kaludra, Bistrica, Dobrilovina, Stevanovac, Osredine, Zaboj, Crvena Lokva

 Kolašin 

-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Rogobore, Bakovići, Radigojno, Ilinčić, Rovačko Trebaljevo, Moračko Trebaljevo, Fabrika Vode, mHE, Sjerogošte, Trebaljevo

-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Jasenova, Ocka Gora, Međuriječje, Mrtvo Duboko, Smolice, Bulje, Andrijevo, Vlahovići, , Bogutov Do, Jasenov Do, Trmanje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Repetitor RDC-a, Višnje, Velje Duboko

Petnjica              

-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: Laze,Vrbica,Trpezi,Kalica i fabrika košulja Lavista, dio sela Vrbica

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: dio sela Trpezi

 Andrijevica        

-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: dio sela Zabrđe, Slatina,Zabrđe,Trešnjevo,Izbjegličko Naselje Soko Štark I dio sela Seoce i Prisoja

Rožaje  

-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: dio sela Seošnica

 Plav      

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: dio sela Velika

Pljevlja

-u terminu od 9:00 do 17:00 sati: Odžak, Alići, Vilići, Zekavice, Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina, Maoče, Bjeloševina, Strahov Do, Čardak-Rt, Puzići, Plakali, Prehari

Žabljak

-u terminu od 9:00 do 18:00 sati: Tepca, Reciklažni Centar, Kovačka Dolina, Prisoje, Pitomine, Bosača, Vjetrena Brda, objekat Vojske na Štuocu, Štuoc – Vojska, Uskoci, Palež, Kočado, Podgora, Majčina Glavica, Nadgora

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.

U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Pravo preuzimanja ovog sadrzaja imaju samo korisnici Agencije MINA.
Kompletna informacija dostupna je korisnicima na linku MINA SERVIS
Longer version of article is available on a link MINA ENGLISH SERVIS

Najčitanije

Shell se vraća istraživanjima u Libiji

London, (MINA-BUSINESS) - Shell, devet godina nakon što je otišao iz Libije, razmatra povratak...