NaslovnicaMina SportFudbalNeriješeno u Petrovcu, pobjede Sutjeske, Budućnosti, Jezera i Arsenala

Neriješeno u Petrovcu, pobjede Sutjeske, Budućnosti, Jezera i Arsenala

Podgorica, (MINA) – Duel Petrovca i Dečića završen je bez pobjednika, a nove pobjede u četvrtom kolu Meridianbet Prve crnogorske lige ostvarili su fudbaleri Sutjeske, Budućnosti, Jezera i Arsenala,

Petrovac i Dečić, koji su uoči međusobnog duelqa imali maksimalan učinak, igrali su na stadionu Mitar Mićo Goliš neriješeno 2:2.

Dečić je poveo golom Igora Ivanovića u 3. minutu.

Izjednačio je Dejan Perović u 4, a novo vođstvo ekipi iz Tuzi donio je Fatos Bećiraj minut kasnije.

Konačan rezultat postavio je Rodrigo Faust u 74. minutu.

Sutjeska je u Nikšiću savladala Iskru 3:0 i upisala drugi trijumf ove sezone.

Domaćin je poveo već u 3. minutu pogotkom Filipa Kneževića.

Pitanje pobjednika riješio je francuski internacionalac Ouijdi Sahli u 84. minutu.

Konačan rezultat postavio je Novica Eraković iz jedanaesterca u trećem minutu sudijske nadoknade.

Iskra je bez pobjede ove sezone, sa samo jednim osvojenim bodom.

Budućnost je u Pljevljima savladala ekipu Rudara 1:0.

Odlučujući pogodak, za prve bodove Budućnosti ove sezone, postigao je Lazar Mijović u 66. minutu.

Rudar je doživio drugi poraz, a na startu nove sezone upisao je i po pobjedu i remi.

U pobjedama Sutjeske i Budućnosti debitovali su treneri Nenad Brnović i Miodrag Džudović.

Jezero je u Bijelom Polju savladalo Jedinstvo 1:0, pogotkom Vojina Pavlovića u petom minutu sudijske nadoknade.

To je plavskom timu treći trijumf ove sezone, dok je Jezero bez pobjede, sa samo jednim osvojenim bodom.

Arsenal je na trening kampu Fudbalskog saveza, nakon preokreta, savladao Mornar 2:1 i zabilježio drugi trijumf ove sezone.

Barski tim poveo je golom Marka Ćetkovića u 47. minutu.

Izjednačio je Ivan Bulatović u 66, a pobjedu svog tima donio je Hulijan Montenegro u 76. minutu.

Dečić i Petrovac, nakon četiri odigrana kola, imaju po deset bodova.

Jezero je treće sa devet, Sutjeska je osvojila sedam, a bod manje Arsenal.

U petom kolu, 20. avgusta, sastaće se: Budućnost – Sutjeska, Jezero – Petrovac, Mornar – Jedinstvo, Iskra – Arsenal i Dečić – Rudar.