NaslovnicaMina SportFudbalMPCFL rezultati - Jedinstvo Franca iznenadilo Dečić, Iskra prekinula seriju bez pobjede

MPCFL rezultati – Jedinstvo Franca iznenadilo Dečić, Iskra prekinula seriju bez pobjede

Podgorica, (MINA) – Fudbaleri bjelopoljskog Jedinstvo France i Iskre iz Danilovgrada ostvarili su pobjede u 17. kolu Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige (MPCFL).

Jedinstvo je u podgoričkom naselju Stari aerodrom savladalo Dečić 1:0.

Odlučujući pogodak, za šesti trijumf Jedinstva ove sezone, postigao je Žarko Korać u prvom minutu sudijske nadoknade.

Iskra je u Danilovgradu savladala Mornar 2:1 i prekinula seriju od šest mečeva bez pobjede.

Gosti su poveli golom Aleksandra Vujačića u 14. minutu.

Izjednačio je Žarko Popović u 28, a pobjedu ekipi Iskre, treću ove sezone, donio je Ognjen Obradović u 83. minutu.

Bez golova završen je duel Rudar i tivatskog Arsenala u Pljevljima.

Posljednja dva meča ovog kola na programu su sjutra, u 12 sati.

Budućnost će na Gradskom stadionu igrati protiv plavskog Jezera, dok će u Nikšiću rivali biti Sutjeska i Petrovca.