NaslovnicaMina SportFudbalArsenal slavio na Zlatici, pobjede Mornara i Igala

Arsenal slavio na Zlatici, pobjede Mornara i Igala

Podgorica, (MINA) – Vodeći Arsenal ostvario je novu pobjeru, a po tri boda upisali su i fudbaleri Mornara i Igala u 25. kolu Amplitudo Druge crnogorske lige.

Arsenal je na Zlatici savladao Kom 1:0.

Odlučujući pogodak, za 16. trijumf ove sezone, postigao je Jasmin Muhović u 67. minutu.

Kom je bez pobjede u proljećnom dijelu šampionata.

Mornar je u Baru slavio protiv Jedinstva 1:0, pogotkom Marka Kažića u 57. minutu.

Pobjedu u gostima ostvarilo je Igalo, koje je u Radanovićima slavilo protiv Grblja 2:0, golovima Mijodraga Koprivice u 57. i Andrije Bakrača u 75. minutu.

U gostima trijumfovala je i Drezga u Kotoru protiv Bokelja 1:0.

Pitanje pobjednika riješio je Andrija Krivokapić u 80. minutu.

Utakmica između Berana i rožajskog Ibra odgođena je zbog snijega.

Arsenal je vodeći na tabeli sa 52 boda.

Mornar je drugi sa 49, treće mjesto preuzelo je Igalo sa 46, dok je četvrti Kom sa 41 bodom.

Jedinstvo zauzima peto mjesto sa 33, dok je šesto Berane sa 31 bodom i utakmicom manje.

U narednom kolu, 10. aprila, sastaće se: Jedinstvo – Arsenal, Igalo – Kom, Ibar – Grbalj, Drezga – Berane i Mornar – Bokelj.