NaslovnicaCrna GoraSutjeski bod, pobjeda Budućnosti

Sutjeski bod, pobjeda Budućnosti

Podgorica, (MINA) – Fudbaleri Sutjeske osvojili su bod, dok je Budućnost ostvarila pobjedu u desetom kolu Telekom Prve crnogorske lige.

Sutjeska je u Nikšiću igrala sa OFK Titogradom 1:1.

Ekipa iz Podgorice povela je golom Igora Vukčevića u 54. minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat, dva minuta kasnije, Marko Vučić iz Jedanaesterca.

Budućnost je u Pljevljima savladala ekipu Rudara 3:0, a do šeste pobjede došlao je golovima Igora Ivanovića u 11, Aleksandra Vujačića u 12. i Draška Božovića u 26. minutu.

Bez pobjednika i golova završen je duel Zete i Koma u Golubovcima, dok je Podgorica pred svojim navijačima slavila protiv Petrovca 1:0.

Odlučujući pogodak, za treći trijumf ove sezone, postigao je Nikola Vujnović u 55. minutu.

Minimalnu pobjedu upisala je i Iskra, koja je na terenu Trening kampa Fudbalskog saveza savladala Grbalj 1:0.

Strijelac odlučujućeg pogotka, za peti trijumf ekipe iz Danilovgrada, bio je Ivan Vuković u 58. minutu.

Sutjeska je, nakon desetog kola, vodeća na tabeli sa 21 bodom i ima jedan više odrugoplasirane Budućnosti.

Iskra je treća sa 18, na četvrtom mjestu je Zeta sa 17, a peti OFK Titograd sa 15 bodova.