NaslovnicaServisne informacijeU srijedu isključenje u više opština

U srijedu isključenje u više opština

Zbog planiranih radova na mreži u srijedu će bez napajanja električnom energijom ostati:
Podgorica
– u terminu od 8 do 15 sati: dio Zagoriča oko trafostanice „Podgorica 1“, Rogami, Vranjske Njive, Miletine Njive, dio Veljeg Brda, dio Pričelja, Radevići, Cerovica, Stijena Piperska, Gola Strana, Lopate, Drezga, Liša, Baći, Vukovići, Straganica, Zavala, Radeća, kao i dio Zagoriča (dio ul. Slavonska, Dragoljuba Milačića, Hercegnovska i Andrijevička ulica, Danilovgradska, Ive Andrića, Vita Nikolića i Ludviga Kube);
– u terminu od 8 do 15 sati: Raći, Ubalac, Momče, Kržanja, Ptikalj, Lokve, Stravče, Brezojevice i Stravče Kastrat;
– u terminu od 8:30 do 15 sati: dio Stare Varoši – dio ul. Sava Lubarde i Spasa Nikolića;
– u terminu od 8 do 15 sati: dio Starog Aerodroma – dio ul. Veljka Vlahovića, Neznanih junaka, Petra Dedića, Vlaha Bukovca i Zmaj Jovine.
Tuzi
– u terminu od 9 do 15 sati: Kodra, Dušići, Lekovići, dio Sukuruća, Vladne, Vranj, dio Mataguža i Dubrave.
Danilovgrad
– u terminu od 8 do 16 sati: Stologlav, Fabrika sira, Šampinjoni, Markovo Kopito, Grupo market, Velje Brdo, Donje Šume, Pričelje, Stanić, Lakat, Iverak, Bregovi Mijovića, Donji i Gornji Crnci, Osredina i Ćelija Piperska (kratkotrajna isključenja u navedenom terminu);
– u terminu od 8 do 16 sati: Kopilje, Gostilje, Dobri Do, Ruišta, Vukotica i Seoca;
– u terminu od 8 do 15 sati: Stanjevića Rupa, Dolovi Komanski, Osredina, dio Komunica i Iverak.
Cetinje
– u terminu od 8 do 16 sati: Šinđon, Pod Uba, Drušići, Prevlaka, Rvaši, Gospoštine, Pipac, Karuč, Cerov Pod, Kraće Do, Dodoši, Žabljak Crnojevića, Kokošice, Meterizi, Jankovića Krš, Lalino Ždrijelo, Dobrska Župa, Đalci i Božija Voda.
Nikšić
– u terminu od 8 do 15 sati: Javljen, ul. Trebješka, Bulevar 13. jula, dio Mrkošnice, dio Kličeva, mali most u Kličevu i Cerovica;
– u terminu od 8:30 do 15 sati: dio naselja pod Trebjesom, Školska ulica i dio Kličeva.
Kotor
– u terminu od 10 do 14 sati – Orahovac (dio prema Perastu);
– u terminu od 9 do 13 sati: Dobrota (dio korisnika oko studentskog doma) i Muo (centar).
Bar
– u terminu od 8:30 do 14 sati – Utjeha.
Ulcinj
– u terminu od 8 do 15 sati – dio naselja Đerane iza kružnog toka na Bulevaru Teuta i Donji Rastiš.
Pljevlja
– u terminu od 10 do 14 sati: Moćevac, ul. Njegoševa, Meše Selimovića, Vase Čarapića, dio Manastirske i Manastir Svete Trojice.
Bijelo Polje
– u terminu od 8 do 16 sati: Cerovo, Medanovići (dio naselja prema potoku), Rodijelja, Brčve, Čokrlije, Cerovo 1 i 2, Boljanina, Rakonje i Strojtanica.
Kolašin
– u terminu od 9 do 15 sati: Višnje, Liješnje i Rečine;
– u terminu od 8 do 15 sati – Jasenova;
– u terminu od 8 do 16 sati: Đuđevina, Bare, Raičevine, Petrova Ravan, Ulica, Podi, Smira, Drijen, Sreteška Gora, Uljari, Sela, Plana, Blatina, mHE Bistrica, Lipovska Bistrica, Lancer, Migalovica i Lipovo;
– u terminu od 9 do 16 sati – Lipovo.
Mojkovac
– u terminu od 9 do 14 sati – Rudnica;
– u terminu od 10 do 11 sati – Željeznička stanica i Bjelojevići;
– u terminu od 9 do 13 sati – Gostilovina.
Rožaje
– u terminu od 9 do 14:30 sati – Honsiće.
Gusinje
– u terminu od 9 do 14:30 sati: Bucelj, Kačanik, Dolja, Veternik, Grebaje i dio gradskog jezgra Gusinja.
Andrijevica
– u terminu od 8:30 do 14:30 sati – dio sela Zabrđe.
Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.
U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Pravo preuzimanja ovog sadrzaja imaju samo korisnici Agencije MINA.
Kompletna informacija dostupna je korisnicima na linku MINA SERVIS
Longer version of article is available on a link MINA ENGLISH SERVIS

Najčitanije