fbpx
7.9 C
Podgorica
November 29, 2021.
Naslovnica Servisne informacije U srijedu isključenja struje zbog radova na mreži

U srijedu isključenja struje zbog radova na mreži

Zbog planiranih radova na mreži, u srijedu 21. aprila, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica      

-u terminu od 9:00 do 18:00 sati: Lijeva Rijeka, Brskut, Veruša, Opasanica i Mokra

-u terminu od 9:00 do 16:00 sati: dio Vranića- dio ul.  Dalmatinske, Đura Čagorovića i dio ul. Vlada Ćetkovića, ul. Emila Zole, Sima Matavulja, Radosava Popovića, Viktora Igoa, Vuka Manđušića, dio ul. Radovana Petrovića, Franca Rozmana, Casno-a, Orijenske, dio Zagoriča oko groblja

-u terminu od 9:00 do 13:00   Gornji Kokoti

Danilovgrad  

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Dobri Do

Cetinje

-u termiu od  8:00 do 14:00 sati: Žanjev Do                                                                    

Nikšić 

-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Bijelovića selo, Podljut, Renovac, Macavare, Miljanići, Čista Vlaka, Prijeka Ljut, Dubočke Donje (Bijela Vrata), Cerovačka Glavica,  (Zlatna Strana), Dubočke Gornje (Pećinovac), Krtine (Šljeme), Garevac (Baljački Do), Crni Kuk, Zanuglina, Somina Donja, Somina Gornja, Donji Klenak

-u terminu od 8:30 do 15:30 sati: Gvozdenice, Ubla, Baljački do, Šume

-u terminu od 9:30 do 15:00 sati: komplet Golija

Ulcinj  

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio naselja Kodre kod autoservisa Millenium, Donja Kolomza, Pistula, Gač, Brdela, Možura, Gornja Briska Gora, Zoganje, Donja Briska Gora, Darza, Sveti Đorđe

Budva

-u terminu od 12:45 do 18:00 sati: Lugovi, Podkošljun, Lazi, Podostrog, Vrh Lazi, Ninavex, Adok,naselje u blizini crkve Sv.  Petke, ul. Babilonija, ul. Ferona, Velji Vinogradi, Bim Slavija, turističko naselje “Slovenska plaža”, Vile Zeps, CDS, hotel “Park”, Brajići, Stanišići, Markovići, Mažići, Lapčići, Pobori, Gornji Pobori, Stanjevići, Duletići (kratkotrajna isključenja u trajanju do 45 minuta po izvodu)

Bar     

-u terminu od 7:30 do 18:00 sati:  Gornje Briske, Tejan

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati:  Lamela 27, Zgrada F-2, Zgrada F-5, Jovana Tomaševića 36, Jovana Stojanovića 2 i 4

-u terminu od 10:30 do 13:30 sati: kompletno područje Ostrosa sa okolinom

Berane

-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: Petnjik,Dapsići,Tmušiće,Batuni,Ranč,Mršina Bara,Planinski prevoj Lokve,Donja Rženica, Zagorje,Kaludra,Rovca, Lisijevo Polje, dio sela Dapsići

Petnjica          

-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: dio sela Lagatorii dio sela Tucanje

Rožaje

-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: Dedeići,Baza,Mujevići,Skarepača,Bogaje,Koljeno i Bralići

-u terminu od 7:30 do 18:00 sati:  Pripeč, Granit Mont Separacija, TV Repetitor, Crnča, Džudževići i Jablanica

Plav    

-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: dio sela Hakanje,Vojnog Sela i selo , dio sela Pepiće                                                                       

Kotor  

-u terminu od 9:00 do 12:00 sati:  Stoliv centar

-u terminu od 10:00 do 14:00 sati: Gornji Morinj, Bunovići

-u terminu od 9:00 do 13:00 sati: Krimovica – Ograde

-u terminu od 9:00 do 12:00 sati: Markov Rt, Stoliv

Herceg Novi   

-u terminu od 7:30 do 9:00 sati: Zelenika Kutsko polje, Sasaovići, presjeka, Avramovići, Zmijica, dio Kumbora dao kompleksa Porto Novi sa novske strane.

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Zelenika , Kutsko polje, Sasovići, Abramovići, Presjeka.

-u terminu od 6:00 do 7:00 sati: Kompleks Porto Novi

-u terminu od 10:00 do 16:00 sati: kasarna na Obosniku, kratkotrajni prekidi u Zabrđu i Petrovićima na početku i kraju izvođenja radova.

-u terminu od 8:00 do 9:00 sati: korisnici iznad kompleksa Porto Novi, Đenovići

Kolašin           

-u terminu od 7:30 do 8:30 i od 17:00 do 18:00 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta

-u terminu od 7:30 do 18:00 sati:  Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev Lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta

-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Lug

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Đuđevina

Mojkovac      

-u terminu od 9:00 do 15:00   sati: Pobrsijevići, Stevanovac, Slatina, Jakovići, Jokići, Gojakovići, Osredina, Zaboj, Crvena Lokva, Gostilovina, Kaludra, Bistrica, mHE ‘Bistrica, Ravnjak, Crna Poda, Dobrilovina

-u terminu od 9:00 do 14:00   sati: Željeznička stanica i dio naselja Bjelojevići

Bijelo Polje    

-u terminu od 9:00 do 18:00 sati: Ravna Rijeka, Majstorovina, Božovića Polje, Slijepač Most, Bojišta, Rakita, Mijatovo Kolo, Gilinoge, Pali, Jabučina, Gevčina, Okladi

-u terminu od 15:00 do 18:00 sati: Rakonje (dio naselja od podvožnjaka do restorana ‘Durmitor’)

Pljevlja           

-u terminu od 9:00 do 17:00 sati: Alići, Vilići, Zekavice, Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina, Maoče, Male Krče, Potoci

-u terminu od 9:00 do 17:00 sati: Odžak – moguća kratka isključenja na početku i završetku radova

-u terminu od 9:00 do 13:00 sati: naselje Moćevac, ul. Drvarska, Vardarska, Zlatiborska, dio ul. Lovćenske, kapela Ravni – Moguća isključenja u navedenom periodu u trajanju do sat vremena

-u terminu od 9:00 do 13:00 sati: Ul. Nemanjina, Zagrebačka, Stevana Samardžića, Vlatka Samardžića, dio ul. Njegoševe, 29. Novembra, Drvarske, Osnovna škola Salko Aljković, zgrade Obnove, stambene zgrade GM1 i GM2 – svi ulazi , Stambene zgrade GM3, GM5 – svi ulazi, ul. Miša Cvetkovića, Iva Andrića, dio ul. Lovćenske, Stambene zgrade GM6, GM7, GM8 – svi ulazi – Moguća isključenja u navedenom periodu u trajanju do sat vremena

-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: Jakupov Grob, Rajišići, Đuli

Šavnik

-u terminu od 9:00 do 17:00 sati:  Dobra Sela, Previš, Mtel Repetitor, Godijelja, Grabovica, Tunel Ivica, Motel Provalija, Vrtoč Polje, Bukovica, Fabrika vode Diva u Donjoj Bukovici, Borovac

U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Najčitanije