Naslovnica Servisne informacije U petak isključenja zbog radova na mreži

U petak isključenja zbog radova na mreži

Zbog planiranih radova na mreži, u petak 10. jula, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Tuzi
-u terminu od 16:00 do 17:00 sati: kompletno područje Tuza –centar Tuza, Akšabanovići, Vulevići, Gornji i Donji Milješ, Tuški Rogami, Krševo, Gureč, dio Kakaricke gore, Omerbožovići, Kuće Rakića, Dinoša, Ljuljanovići, Selište, Prifte, Pikalje, Tergija, dio oko Cijevne, Stanaj Adžaj, Ljuljanovići, područje Hota, Vuksanlekića, Sukuruć, Kodrabudan, Dreševići, Podhum, Dušići, Kodra, Lekovići, Vranj, Vladne i Dubrave
-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: Ramza Ćaf, Spinja, Gornje i Donje Drume, Vitoja, Božaj, Skorać, Arza, Kremza, granični prelaz Božaj, Helnica, Karaula Jagoda, Nabom i Traboin (kratkotrajna isključenje ne duža od 30 min.)
-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: Barlaj

Podgorica

-u terminu od 09 do 12 sati: zgrade na Trgu Vektre
-u terminu od 7:30 do 17:00 sati: područje Kuča- Ubli, Toke, Korita, Živkovići, Prelevići, Lazorci, Bezjovo, Orahovo, Građen, Prisoje, Cvilin, Liješta, Medun, Dučići, Koći, Radan, Rašovići, Ledine, Rozdec, Rudine, Stjepovo, Benkaj, Poprat, karaula Poprat, repetitor Zatrijebač, Kosor, Kupusci, Raći, Ubalac, Momče, Kržanja, Lokve, Brezovica, Stravče i Ptikalj
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: dio Donje Gorice oko puta za Ribnnjak i dio ul. Raka Mugoše
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: dio Donje Gorice uz Moraču kod fudbalskih terena
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Brežine
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: dio Zagoriča oko groblja
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: ul. Rusa Radulovića, Lička, Đure Daničića i Branka Deletića
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: ul. Ceklinska i Vlada Raičevića
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: zgrade iza benziske pumpe u Bloku 6
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio Maslina oko Kasarne
-u terminu od 10:00 do 11:30 sati: zgrade u Ulica Janka Đonovića preko puta Femili Kvarta

Danilovgrad
-u terminu od 7:00 do 18:00 sati: Glava Zete
-u terminu od 7:30 do 15:00 sati: područje Spuža (kratkotrajna isključenje u navedenom terminu)
-u terminu od 7:30 do 15:00 sati: Pržine

Cetinje
-u terminu od 8:00 do 18:00 sati: Prekornica

Nikšić
-u terminu od 8:00 do 18:00 sati: Dragovoljići
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Pišteta
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Jasenovo Polje
-u terminu od 7:00 do 18:00 sati: Dabovići, Povija, Ostrog, Norin, Stubički kraj, Jovan Do

Plužine
-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Goransko, Okrajci, Manastir Piva, Sinjac
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Herceg strana

Bar
-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Kaptaža Čanj, Liše potok, Mišići, Đurmani, Grabovik, Kamenolom, Gornje Zagrađe, Crni rt i Velji grad

Ulcinj
-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: Donji Štoj, Naselje Madžo 1 – Kraća Isključenja
-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: Donji Štoj, Naselje Madžo 2 – Kraća Isključenja
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Ulcinjske Krute
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Ambula, Štodra, Lisna Bori, Fraskanjel
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Donji štoj
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Velika Plaža

Budva
-u terminu od 8:00 do 11:00 sati: dio Slovenske obale ispod Pošte

Kotor
-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Muo, zgrade Plutokapital i naselje iznad Magacina
-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Prčanj, Naselje oko i iznad Palate Karmen
-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Krivošije, Dragalj

Tivat
-u terminu od 8:00 do 10:00 sati: Brdište

Mojkovac
-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Pobrsijevići

Kolašin
-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Mateševo
-z terminu od 8:30 do 14:00 sati: Bare

Bijelo Polje
-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: Vrbe
-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Pisana Jela
-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Loznice
-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Kruševo
-u terminu od 7:30 do 8:30 sati: Tomaševo, Mislići, Lijeska, Sokolac, Šljemena, Barice, Pisana Jela, Potrk, Obod Žaljevo, Pape, Glibavac, Grančarevo, Ujniče, Čokrlije
-u terminu od 8:00 do 18:00 sati: Dobrinje Gornje
-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Crnča, Radulići, Godijevo, Pepeljci, Goduša, Sipanje, Ličine, Vrh, Sušica, Osmanbegovo Selo. Đalovići, Lazovići

Berane
-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: Petnjik, Dapsići, Tmušiće, Batuni, Ranč,Mršina Bara,Planinski prevoj Lokve, Donja Rženica, Zagorje, Kaludra, Rovca i Lisijevo Polje
-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: dio sela Štitare

Plav
-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: dio sela Vojno selo,sela Budojevice i Hakanje

Pljevlja
-u terminu od 6:00 do 8:00 sati: Rudnik Borovica, Katun, Boščinovići, Odžak, Alići, Vilići, Zekavice, Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina, Maoče, Uremovići, Gornje Selo, Crnobori, Javorak,Čaušević, Potpeć, Laz, Njivice, Mijakovići, Kosanica, Brenta Petrović, Paćevina, Repetitor Mrčajevac, Ski lift, Zajdni Do, Varine, Bujaci, Borova, Gradina, Vodno, Pušonjski Do, Čavanj, Selac, Premćani, Bandijer, Vaškovo, Pandurica, Kotlajići, Bare Visibabe, Krupice, Potpara, Rzav, Gusino Brdo, Bitine, Palež, Zaglavak, Lever Tara, Glibaći, Jovići, Meki Do, Pupović, Zasada, Morajice, Jelov Panj, Kolijevka, Slatina, Kalušići, Ograđenica, Repetitor Kutuša, Đurđevića Tara
-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Crnci, Leovo Brdo, Cerovci, Vrba, Šljuke, Zahum, Meljak, Višnjica
-u terminu od 10:00 do 12:00 sati: Ski Lift

Žabljak
-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Tmajevci, Meždo, Lazar, Tepačko Polje, Stijepović, Englezi, Borje, Ninkovići, Lukšić, Šumanovac

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Najčitanije