fbpx
NaslovnicaServisne informacijeU četvrtak višesatna isključenja struje zbog radova na mreži

U četvrtak višesatna isključenja struje zbog radova na mreži

Zbog planiranih radova na mreži, u četvrtak 01. decembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

– u terminu od 08 do 15 sati: Liješta, Medun, Dučići, Koći, Radan, Rašovići, Ljuari, Ledine, Lopari, Roždec, Rudine, Nik Maraš, Stijepovo, Benkaj, Poprat, Karaula Cijevna, Karaula Poprat i Repetitor Zatrijebač.

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: Ždrebaonik, Vučica, Međice, Gorica, Počijevka, Sige, Kruščica, Ljututuk, Jama Žarića, Farma koka, Klanica, Donje Selo, Šabov Krug, Luke, Jelenak, Kula Lakića, Potkraj Šaranovića, Slatina, Dolovi Kovački (kratkotrajna isključenja)

– u terminu od 08 do 15 sati: Poljica, Ivanj Uba, Jablan, Brzo, Studenom, Donje Selo, Lakat i dio Oraške Jame.

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: Maočići, Balosave i dio Bršna.

Plužine

– u terminu od 08 do 15 sati: Borkovići.

Bar

– u terminu od 07:30 do 18 sati: naselje Gošići – Brca.

Ulcinj

– u terminu od 08 do 15 sati: dio naselja Kolomza, Pistula, Gač, Zoganje, Darza, Briska Gora, Sveti Đorđe, Ćurke, Sutjel, Brdela, Repetitor Možura.

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Rudo Brdo.

Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Sela:Zaostro, Crljevine, Skakavac, Lukavica, Štitari, Bubanje, Rujišta, Izbjeglička naselje Kips, Rudeš 1 i 2, dio naselja Taluma i tunel Tifran.

Bijelo Polje

– u terminu od 07 do 17 sati: Cerovići, Muslići, Selakovići, Drndari, Pape, Skočigorina, Grančarevo, Ujniče, Tomaševo, Potrk, Obod, Žaljevo, Lijeska, Galica, Sokolac, Pisana jela, Šljemena, Barice, Srđevac, Poda, Bioča, Lozna, Trubina, Crniš, Jagoče.

– u terminu od 08 do 14 sati: Grančarevo.

– u terminu od 09 do 16 sati: Biokovac, Jabučina (Jabučno), Jablanovo, Femića krš, Obrov, Crnča, Radulići, Ivanje, Vrbe, Crhalj, Kradenik, Godijevo, Goduša, Ličine, Osmanbegovo selo, Šipovice, Stubo, Vrh, Negobratina, Sipanje, Sušica, Lazovići, Čampari, Đalovići, Dupljaci, Moravac i Lješnica. 

Kolašin

– u terminu od 08 do 15 sati: Vozarine.

– u terminu od 09 do 15 sati: Mujića Rečine.

Mojkovac

– u terminu od 08 do 15 sati: Krstac, Bumbulovo brdo.

– u terminu od 09 do 13 sati: Donja Polja.

Petnjica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Petnjica, Godočelje, Lagatori, Đuđ, Murovac, Javorovo, Radmanci, Lješnica, Tucanje, Orahovo, Vrševo, Bor, Savin Bor, Ponor, Dobrodole, Vrsaljke, Dašča Rijeka i Kruščica, dio sela Vrbica

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio Djuričke Rijeke i Mašnica.

Pljevlja

– u terminu od 09 do 17 sati: Gradac, Pupovići, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina, Maoče – moguća kratka isključenja na početku i kraju radova.

– u terminu od 09 do 17 sati: Odžak, Alići, Vilići, Zekavice, Jasen, Dubočica, Rasno, Crnci, Leovo Brdo, Cerovci, Vrba, Šljuke, Zahum, Meljak, Višnjica, Strahov do, Bjeloševina, Rt, Puzići, Plakali, Prehari.

Rožaje

– u terminu od 09 do 10 sati: dio Bašče.

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Hurije, Grahovo, Gornja Lovnica, Donja Lovnica, Bubovići, Klanac, Bašča, Sastanci, Lučice, Gržice, Ćosovica, Zloglavlje i Honsiće.

Žabljak

– u terminu od 09 do 17 sati: Brajkovača.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.

U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Pravo preuzimanja ovog sadrzaja imaju samo korisnici Agencije MINA.
Kompletna informacija dostupna je korisnicima na linku MINA SERVIS
Longer version of article is available on a link MINA ENGLISH SERVIS

Najčitanije

Rudar u polufinalu

Podgorica, (MINA) - Rukometaši pljevaljskog Rudara plasirali su se u polufinale završnog turnira Kupa...