fbpx
29.9 C
Podgorica
August 10, 2022.
NaslovnicaServisne informacijeU četvrtak nastavak radova na mreži

U četvrtak nastavak radova na mreži

Zbog planiranih radova na mreži u četvrtak će bez napajanja električnom energijom ostati:
Podgorica
– u terminu od 10 do 14 sati: Kruševice, Jasika, Grbi Do, Kraljevac, Brskut, Dubaja, Slacko, Gomilice, Širalija, Ljevaja, Jablan, Duške, Lopate, Mali Raj, Kami, Krkor, Lijeva Rijeka, Veruša, Mokra, Bukumirsko jezero, Ubogi Do, Opasanica, Uvač, Ljevorečke Tuzi, Han Garančića, Veruša, Dubirog Veruša, Pilana Veruša i Pajkov Vir;
– u terminu od 8 do 15 sati: Lješanska nahija- Barutana, Liješnje, Goljemadi, Begova Glavica, Pelinovo, Bigor, Brežine, Parci, Staniseljići, Gradac, Buronje, Zagora, Progonovići, Ćepetići, Lipe i Orasi;
– u terminu od 9 do 15 sati: dio Bijelog Polja, Beglaci i Dom zdravlja – Golubovci;
– u terminu od 8 do 15 sati: dio Vrela – dio ulica: Braće Ribara, Georgi Dimitrove, Branka Radičevića, Marka Mašanovića, Alekse Šantića, Španskih boraca, Ivana Gorana Kovačića, 1. maja i Koste Racina;
– u terminu od 8 do 15 sati: dio Tološa – ulica Boška Buhe i dio ulica: Milana Raičkovića, Budvanske, Ceklinske, Vlada Raičevića, Barske, Marka Rašovića, Obodske, Aleksandra Prijića, Bjelopoljske, Tivatske, Trebinjske, Šavničke i Kninske;
– u terminu od 8 do 15 sati: Mrke, dio Donjih Kokota, Gornja i Donja Vrbica.
Danilovgrad
– u terminu od 8 do 15 sati: Orašje, Velje Polje, Ćurilac, Grlić, Glavica, Voštar, Zagreda, vodoizvorište Oraška Jama i privatna preduzeća: Montenomaks, Stefani 91, Vuković, Okov, Kasarna, Garmin, Ramini, Jovović, Đurović, Baloče i Do Pješivački.
Cetinje
– u terminu od 8 do 16 sati: Šinđon, Pod Uba, Drušići, Prevlaka, Rvaši, Kokošice, Meterizi, Jankovića Krš, Lalino Ždrijelo, Dobrska Župa, Đalci i Božija Voda (kratkotrajni prekidi u navedenom terminu);
– u terminu od 8 do 16 sati: Gospoštine, Pipac, Karuč, Cerov Pod, Bobija, Kraće Do, Dodoši i Žabljak Crnojevića;
– u terminu od 8 do 16 sati: područje Cuca, Čeva, Bjelica, Ćeklića, Resne i Lastve Čevske.
Nikšić
– u terminu od 8 do 15 sati: Javljen, Macavare i ulice Baja Pivljanina, Nika Miljanića i Dragice Pravice.
Plužine
– u terminu od 8 do 15 sati: Goransko, Okrajci, Šume, Okrajci, FEP, Sinjac i Pivski manastir.
Herceg Novi
– u terminu od 10 do 13 sati – Bijela (Grabi).
Kotor
– u terminu od 10 do 15 sati: Risan- centar, pjaca, Arilje, Gabela, Gorica, Mala, područje oko škole, Carine, Vitoglav, Strp i Lipci;
– u terminu od 9 do 13 sati – Šarena Gomila;
– u terminu od 8 do 13 sati: Turist B – područje oko zgrade “Carica Milica”;
– u terminu od 10 do 13 sati – Krivošije (Knezlaz).
Bar
– u terminu od 9 do 14 sati: Oćas, Bjeli Kamen, Bjelo Brdo i Gola Glava;
– u terminu od 9 do 12 sati – stara raskrsnica i Polje (ispod željezničke stanice);
– u terminu od 8 do 10 sati – STS Čeluga 1 i 3 i STS Milanovići;
– u terminu od 9 do 13 sati: Kaptaža – Čanj, Liše potok, Mišići, Đurmani, Grabovik, Kamenolom, Gornje Zagrađe, Crni rt i Velji grad.
Ulcinj
– u terminu od 9 do 15 sati – kompletno područje Vladimira sa okolinom;
– u terminu od 8 do 14:30 sati – dio naselja Đerane u blzini “Kliko Company” i dio ulice Cafo Begu.
Bijelo Polje
– u terminu 8 do 16 sati: Negobratina, Sela (Čeoče), Vrh, Medanovići, Potoci (Slatina), Loznice, Rasovo, Strojtanica, Boljanina, Vlah, Pex-impex, Zminac, repetitor ‘Kurilo’, Cerovo, Bijeli Potok, Barice (škola), Sokolac i Sušica;
– u terminu od 14:30 do 18 sati – Gevčina i Tustvo.
Kolašin
– u terminu od 9 do 16 sati: Oćiba, benzinska pumpa, Vladoš, Lugovi, Žirci, Crkvine, Pčinja i Moračka Bistrica;
– u terminu od 9 do 15 sati: Vrujca, Bojići, Đuđevina, Svrke i Trnovica.
Mojkovac
– u terminu od 10 do 14 sati – Gostilovina;
– u terminu od 9 do 13 sati – Štitarica.
Pljevlja
– u terminu od 9 do 16 sati – Đurđevića Tara;
– u terminu od 8 do 17 sati: Naselje Deveta, Bakrenjače, Donja Rudnica, pilana Leovac, pilana Jasen – Stevanović, Srdanov Grob, Donje i Gornje Jugovo, Milunići, krečana Vraneš, Gotovuša, Velike i Male Krće, Okazion Laković, naselje Šuljkovac, asfaltna baza – Vektra, Bušnje, Radeta, Potoci, Tusko Brdo i Brvenica.
Rožaje
– u terminu od 9 do 14:30 sati – Plunca;
– u terminu od 11 do 13 sati: Kujevići, Fejzići, Dautovići ,Babići , Ggrahovo, Bijela Crkva, Biševo, Luke, Ređovići, Crnokrpe, Razdolje, Konfekcija, Binjoši, Grablje, Rijeka, Kačari, Paučina, Blace, Radetina, Kačapore, Besnik, Malo Polje, Njeguši, Kurbadovići, Bać, Murići, Kajevići, Džuđževići, Jablanica, Pripeć, Malindubrava, Vuča, Crnča, Dračenovac, Granit Mont i TV repetitor.
Plav
– u terminu od 8:30 do 14:30 sati – dio Vojnog Sela.
Berane
– u terminu od 9 do 9:30 sati – Zagorje;
– u terminu od 8:30 do 14:30 sati – uže gradsko jezgro (naselje Hareme, područje oko OŠ Radomir Mitrović i bivše sportske hale).
Andrijevica
– u terminu od 8:30 do 14:30 sati – dio sela Seoce.
Petnjica
– u terminu od 8:30 do 14:30 sati – dio sela Vrbica.
Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.
U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Pravo preuzimanja ovog sadrzaja imaju samo korisnici Agencije MINA.
Kompletna informacija dostupna je korisnicima na linku MINA SERVIS
Longer version of article is available on a link MINA ENGLISH SERVIS

Najčitanije