fbpx
1.9 C
Podgorica
January 22, 2022.
NaslovnicaServisne informacijeU četvrtak isključenja struje u više opština

U četvrtak isključenja struje u više opština

Zbog planiranih radova na mreži, u četvrtak 02. decembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Cetinje

– u terminu od 07:30 do 17:30 sati: Lipovik, Ćukojevići, Dujeva, Zaječina, Mihailovići, Poseljani i Zaštek.

– u terminu od 09 do 15 sati: dio Bijelih Poljana.

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: dio Studenog i dio Komunice.

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: Vilusi, Broćanac, Usputnica, Petrovići, Mrkajići, Selina, Počekovići, Vidne, Kljakovica, Podvrš, Vraćenovići, Koravlica, Granični prelaz, Jabukovac, Pilatovci, Obljaj, Vučji Do, Rvana Gora, Bratogošt, Bjelica, Vrbica, Ubla, Crkvice i Cerovica.

Plužine

– u terminu od 08 do 15 sati: Bezuje.

Bar

– u terminu od 08 do 14 sati: Mrkojevići.

– u terminu od 09 do 12 sati: Market Franca, Okov, Komunalno Preduzeće, Buvlja pijaca.

– u terminu od 10 do 13:30 sati: Bijele Poljane, Sotonići, Brčeli, Bukovik.

Ulcinj

– u terminu od 08 do 14:45 sati: Naselje Donji Štoj (Beogradsko naselje 1 i 2).

– u terminu od 08 do 15 sati: Donji Rastiš.

Kotor

– u terminu od 08 do 15 sati:

Tivat

– u terminu od 08 do 15 sati:

Herceg Novi

– u terminu od 08 do 15 sati:

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Košutiće.

 Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Budimlja, Mašte i dio sela Goražde.

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 08:30 sati: Merkator, Vinilplast, Lelo, Matino, Kisela Voda, Sljepašnica, Potkrajci, Njegnjevo, Kukulje, Dubrave, Livadice, Sela, Sutivan, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbrežje, Metanjac, Dobrakovo, Granični prelaz, Kumanica, Kanje, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Brčve, Pećarska, Ušanovići, Žiljak, Boturići, Pobretići, Mirojevići, Bistrica-centar, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja, Cerovići, Muslići, Selakovići, Tomaševo, Skočigorina, Drndari, Grančarevo, Ujniče, Glibavac, Potrk, Obod, Žaljevo, Lijeska, Galica, Sokolac, Pisana Jela, Šljemena, Barice, Reljin Kamen, Džukeljska Jama.

– u terminu od 08 do 16 sati: Pisana Jela, Šljemena, Barice, Reljin Kamen, Džukeljska Jama, Pavino Polje, Voljavac, Rodijelja, Brčve, Pećarska, Ušanovići, Žiljak, Boturići, Pobretići, Mirojevići, Bistrica-centar, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja, Femića Krš i Ličine-Korita.

– u terminu od 15:30 do 16 sati: Jabučina, Cerovići, Muslići, Selakovići, Tomaševo, Skočigorina, Drndari, Grančarevo, Ujniče, Glibavac, Potrk, Obod, Žaljevo, Lijeska, Galica, Sokolac, Pisana Jela, Šljemena, Barice, Reljin Kamen, Džukeljska Jama, Merkator, Vinilplast, Lelo, Matino, Kisela Voda, Sljepašnica, Potkrajci, Njegnjevo, Kukulje, Dubrave, Livadice, Sela, Sutivan, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbrežje, Metanjac, Dobrakovo, Granični prelaz, Kumanica, Kanje, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Brčve, Pećarska, Ušanovići, Žiljak, Boturići, Pobretići, Mirojevići, Bistrica-centar, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja.

Kolašin

– u terminu od 08 do 16 sati: Vrujca, Ravni, Selišta, Drpe, Biočinovići, Rijeka Mušovića, Paljevine, Ski centar 1450.

– u terminu od 09 do 15 sati: Jasenova, Ocka Gora, Međuriječje, Smolice, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Vlahovići, Gornja Rovca, Bogutov i Jasenov Do, Trmanje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Višnje, Repetitor RDC-a, Velje Duboko, Bojići, Bare Kraljske i Lug.

– u terminu od 09 do 16 sati: mHE Paljevinska, Ski Centar 1600, Tunel ‘Klisura’, Repetitor ‘Zekova Glava’, Manastir Morača, Jasenova, Ocka Gora, Međuriječje, Smolice, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Vlahovići, Gornja Rovca, Bogutov i Jasenov Do, Trmanje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Višnje, Repetitor RDC-a, Velje Duboko, Đuđevina, Bare, Raičevine, Petrova Ravan, Ulica, Podi, Smira, Drijen, Sreteška Gora, Uljari, Sela, Vrujca, Ravni, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Zakrilje, Osreci, Krušev Lug, Ljevišta, mHE Lipovska Bistrica, Plana, Blatina, Lancer, Lipovo, Bakovići, Ilinčić, Trebaljevo, Željeznička Stanica Trebaljevo, mHE Bukovica, Sjerogošte, Fabrika vode ‘Suza’, Fak, Šik, Drijenak.

Mojkovac

– u terminu od 09 do 13 sati: Gojakovići i Gostilovina.

Petnjica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: dio Lagatora.

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio Velike.

Pljevlja

– u terminu od 08 do 16 sati: Petine, Vitine, Čestin, Romač, Lugovi, Kovačevići, Kržava, Mrčići, Srečanje, Sirčići, Čardak, Selišta, Brda, Borišići, Obradović, Krćevine, Dužice, Stražice, Vukšići, Plansko, Gotovuša i Kakmuže.

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Plunca.

Pravo preuzimanja ovog sadrzaja imaju samo korisnici Agencije MINA.
Kompletna informacija dostupna je korisnicima na linku MINA SERVIS
Longer version of article is available on a link MINA ENGLISH SERVIS

Najčitanije

Mornar pobijedio FMP

Podgorica, (MINA) - Košarkaši Mornar Barskog zlata pobijedili su večeras u Baru ekipu FMP-a...