fbpx
10 C
Podgorica
February 1, 2023.
NaslovnicaServisne informacijeU četvrtak isključenja struje u više gradova

U četvrtak isključenja struje u više gradova

Zbog planiranih radova na mreži, u četvrtak 08. decembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

– u terminu od 08 do 15 sati: Dio ulice 4 jula, dio ulice Bracana Bracanovića, dio Bulevara Srđana Aleksića i Dom zdravlja Nova Varoš.
– u terminu od 09 do 15 sati: Kosor i Kupusci, dio ulice Vojislavljevića – oko Roki Pistolata i Gornja Vrbica.

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: Ždrebaonik, Vučica, Međice, Gorica, Počijevka, Sige, Kruščica, Ljututuk, Jama Žarića, Farma koka, Klanica, Donje Selo, Šabov Krug, Luke, Jelenak, Kula Lakića, Potkraj Šaranovića, Slatina, Dolovi Kovački (kratkotrajna isključenja)
– u terminu od 08 do 15 sati: Poljica, Ivanj Uba, Jablan, Bzo i Studeno, dio Donjeg Zagarača, Donji Martinići-Kiro Radović, Prentina Glavica i dio Komunice.

Cetinje

– u terminu od 08 do 16 sati: Područje Katunske nahije: Cuce, Bjelice, Čevo, Velestovo, Markovina, Ubli, Bijele Poljane, Ćeklići, Resna i područje Lastve Čevske.

Tuzi

– u terminu od 08 do 15 sati: Akšabanovići, Vulevići, Gornji i Donji Milješ, Tuški Rogami, Krševo, Gureč, dio Kakaricke gore, Omerbožovići, Kuće Rakića, Dinoša, Selište, Prifte, Pikalje, Tergija, dio oko Cijevne, Stanaj Adžaj i Ljuljanovići.

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: Ul. Školska, Ul. Gračanička, Ul. Trgovačka, dio Kličeva, Vučji Do.

Plužine

– u terminu od 08 do 15 sati: Mratinje selo, Repetitor Mratinje i Gornja Brezna.

Bar

– u terminu od 07:30 do 18 sati: naselje Gošići – Brca.
– u terminu od 09 do 14 sati: Potrošači na području Baukova u blizini Islamskog centra.

Ulcinj

– u terminu od 08 do 15 sati: dio naselja Kolomza, Pistula, Gač, Zoganje, Darza, Briska Gora, Sveti Đorđe, Ćurke, Sutjel, Brdela, Pistula.

Kotor

– u terminu od 08 do 13 sati: Rakite- donji dio naselja i stadion FK Bokelj.
– u terminu od 09 do 12 sati: Sveta Vrača- donji dio naselja.
– u terminu od 10 do 12 sati: Industrijska zona Radanovići.
– u terminu od 10 do 13 sati: Morinj.

Herceg Novi

– u terminu od 07 do 16 sati: Mojdež, Tijesni Klanac, Kulinovići.
– u terminu od 08 do 14 sati: Modra Ploča, Čela.

Andrijevica

– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Seoce.

Berane

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Zaostro, Crljevine, Skakavac, Lukavica, Štitari, Bubanje, Rujišta, Izbjeglička naselje Rudeš i dio naseljaTaluma.
– u terminu od 10 do 12 sati: Petnjik, Dapsići, Tmušiće, Batuni, Ranč, Mršina Bara, Planinski prevoj Lokve, Donja Rženica, Zagorje, Kaludra, Rovca i Lisijevo Polje.

Bijelo Polje

– u terminu od 07 do 17 sati: Nedakusi-Lelo, Vinilplast, Kisela voda, Sljepašnica, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Kukulje, Dubrave, Livadice, Sela, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbreže, Metanjac, Dobrakovo, Granični prelaz, Kumanica, Kanje, Mioče, Dobro brdo, Dobrinje, Oluja, Gubavač, Voljavac, Bijedići, Rodijelja, Brčve, Ušanovići, Pećarska, Žiljak, Boturići, Mirojevići, Hasanbegovići, Bistrica, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja.
– u terminu od 08 do 11 sati: Kruševo.
– u terminu od 09 do 14 sati: Cerovo.
– u terminu od 09 do 16 sati: Crnča, Radulići, Ivanje, Vrbe, Crhalj, Kradenik, Godijevo, Goduša, Ličine, Osmanbegovo selo, Šipovice, Stubo, Vrh, Negobratina, Sipanje, Sušica, Lazovići, Čampari, Đalovići, Dupljaci, Moravac, Jabučina, Obrov, Loznice, Rodijelja i Stožer.

Kolašin

– u terminu od 08 do 15 sati: Sjerogošte i Suva gora.
– u terminu od 08 do 16 sati: Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir, Rečine, Lokve, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekići, Sunga, Bare Kraljske, Lug Vukićevića, Drndari, Suva Gora, Vranještica.

Mojkovac

– u terminu od 08 do 15 sati: Gostilovina, Slatina i Krstac-Bumbulovo brdo.
– u terminu od 08 do 17 sati: Uloševina, Lojanice, Lepenac, Žari.
– u terminu od 09 do 13 sati: Štitarica.

Petnjica

– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio Vrbice.

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Naselja: Rudo Polje, Šarkinovići i dio sela Brezojevice.

Pljevlja

– u terminu od 09 do 16 sati: Brana Otilovići, Ljutići, Ćirovići, Vrulja, Vlaovina, Breza, Zelena Stijena, Podborova, Roganice, Obarde, Kneževići, Gačevića Dolina, Mataruge, Vukovo Brdo, Kleke, Kozica, Raćevo.
– u terminu od 09 do 17 sati: Odžak, Alići, Vilići, Zekavice, Gradac, Pupovići – moguća kratka isključenja na početku i kraju radova.
– u terminu od 09 do 17 sati: Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina, Maoče, Crnci, Leovo Brdo, Cerovci, Vrba, Šljuke, Zahum, Meljak i Višnjica.

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Daciće, Gornji Bukelj, Kaluđerski Laz, Betonjerka, Kamenjuša, Punkt Kula, Granični prelaz Kula i Repetitor Kula. (kratkotrajna isključenja).

Šavnik

– u terminu od 09 do 17 sati: Strug.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Pravo preuzimanja ovog sadrzaja imaju samo korisnici Agencije MINA.
Kompletna informacija dostupna je korisnicima na linku MINA SERVIS
Longer version of article is available on a link MINA ENGLISH SERVIS

Najčitanije