NaslovnicaMina SportSekulović zaustavljen u polufinalu

Sekulović zaustavljen u polufinalu

Podgorica, (MINA) – Kik boks reprezentacija Crne Gore nastup na seniorskom prvenstvu Evrope u Antaliji završila je sa jednom bronazom medaljom, koju je osvojio Filip Sekulović, saopšteno je iz Kik boks saveza.

Sekulović je danas u polufinalu discipline lou kik, kategorija do 86 kilograma, izgubio od prvog nosioca, Bugarina Hristova Kalaidžieva 3:0.

U debitantskom učešću na velikim nadmetanjima, kik bokser Budućnosti do odličja došao je pobjedom u četvrtfinalu protiv Poljaka Rafaela Kaminskog.

Na korak od medalje zaustavljeni su Mihailo Ćulafić i Anastazija Petrović.

Ćulafić je u četvrtfinalu (K1, do86) poražen od Vita Košara iz Hrvatske, dok je Petrović (K1, do 56) izgubila od Poljakinje Martine Kirčinjske.

Na startu eliminisani su Nemanja Čađenović (lou kik, do 71) i Lazar Klikovac (K1, do 81).

Šampionat Evrope u Antaliji okupio je oko 900 boraca iz 39 država.