NaslovnicaMina SportFudbalMPCFL rezultati - Pobjede Dečića i Arsenala, ostalima po bod

MPCFL rezultati – Pobjede Dečića i Arsenala, ostalima po bod

Podgorica, (MINA) – Fudbaleri Dečića i Arsenala ostvarili su pobjede, dok su ostala tri meča desetog kola Meridianbet Prve crnogorske lige (MPCFL) završena bez pobjednika.

Vodeća Budućnost igrala je na Gradskom stadionu protiv Mladosti neriješeno 2:2.

Domaćin je poveo golom Ivan Novovića u 18. minutu.

Izjednačio je Marko Jukić u 24, dok je preokret kreirao Aleksa Maraš u 47. minutu.

Konačan rezultat postavio je Veljko Batrović u 79. minutu.

Sutjeska je u Nikšiću igrala sa plavskim Jezerom 1:1.

Vođstvo gostima donio je Fakundo Valter Aranda u 49. minutu.

Poravnao je i postavio konačan rezultat Dragan Grivić iz jedanaesterca u 58. minutu.

Bez pobjednika i golova završen je i duel Mornara i Petrovca u Baru.

Dečić je u Bijelom Polju savladao Jedinstvo 1:0, a pitanje pobjednika riješio je Darko Zorić u trećem minutu sudijske nadoknade.

Arsenal je u Tivtu savladao pljevaljski Rudar 2:0, i prekinuo je seriju od pet vezanih mečeva bez pobjede i upisao treći trijumf ove sezone.

Do tri boda došao je golovima Damjana Mugoše u 30. i 39. minutu.

Rudar je i poslije desetog kola na začelju tabele, sa svega jednim trijumfom i postignutim golom, uz dva remija i sedam poraza.

Budućnost je, nakon desetog kola, vodeća sa 19 bodova.

Dečić je drugi sa 17, Jezero je osvpjilo 16, a bod manje Sutjeska.