NaslovnicaMina SportFudbalInter slavio protiv Atletika, bez pobjednika u Ajndhovenu

Inter slavio protiv Atletika, bez pobjednika u Ajndhovenu

Podgorica, (MINA) – Fudbaleri Intera pobijedili su večeras u Milanu masdridski Atletiko 1:0, u prvoj utakmici osmine finala Lige evropskih šampiona.

Prošlogodišnji finalista do pobjede došao je golom Marka Arnautovića u 79. minutu.

Pobjednika nije bilo u duelu PSV Ajndhovena i Borusije Dortmund, koji su na Filips areni igrali 1:1.

Vođstvo Borusiji, u 24. minutu, donio je Donijel Malen, koji je 2021. godine na Vestfalen stigao sa Filips arene.

Konačan rezultat postavio je Luk de Jong u 56. minutu iz jedanaesterca.

Za sjutra zakazani su dueli Porta i Arsenala, odnosno Napolija i Barselone.

Branilac trofeja, Mančester siti, prošlog utorka na Parken stadionu pobijedio je Kopenhagen 3:1, dok je Real kao gost slavio protiv Lajpciga 1:0.

Dan kasnije Lacio je u Rimu savladao minhenski Bajern 1:0, dok je Pari Sen Žermen na Parku pričeva slavio protiv Real Sosijedada 2:0.