NaslovnicaMina SportFudbalBez golova u Sarajevu

Bez golova u Sarajevu

Podgorica, (MINA) – Fudbalska reprezentacija Crne Gore igrala je danas u Sarajevu, u prijateljskom meču, sa Bosnom i Hercegovinom (BIH) bez golova, 0:0.

Pobjednika i golova nije bilo ni u prvom međusobnom duelu,28. maja 2018. godine.

Izabranici selektora Miodraga Radulovića bili su bliži trijumfu, imali su nekoliko velikih šansi, ali nijesu uspjeli da ih realizuju.

U prvom poluvremenu Žarko Tomašević je pogodio prečku, Fatos Bećiraj šutirao pored gola iz povoljne pozicije.

U nastavku Sead Hakšabanović je probao da lobuje, a nije bio precizan, dok je potom udarce Marko Jankovića i Milutina Osmajića odbranio golman Šehić.

Crnogorska selekciju novu provjeru imaće 5. juna protiv Izraela u Podgorici.

Izabranicima selektora Miodraga Radulovića dueli sa BIH i Izraelom u sklopu su priprema za nastavak kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

Crnogorski fudbaleri nakon tri odigrana kola upisali su pobjede protiv Letonije 2:1 i Gibraltara 4:1 i poraz od Norveške 1:0.