NaslovnicaServisne informacijeU utorak isključenja struje u više opština

U utorak isključenja struje u više opština

Zbog planiranih radova na mreži u utorak će bez napajanja električnom energijom ostati:
Podgorica
– u terminu od 7 do 17 sati: Lješanska nahija – Barutana, Liješnje, Goljemadi, Begova Glavica, Pelinovo, Bigor, Brežine, Parci, Staniseljići, Gradac, Buronje, Zagora, Progonovići, Ćepetići, Lipe, Orasi i dio Goljemada i Brežina;
– u terminu od 8 do 15 sati: Potoci, Milunovići, Radunovići, manastir Duga, Šujaci, Dromira i Kupine;
– u terminu od 8 do 15 sati: dio Zlatice – ul. Pohorska, Pljevaljska, dio Mosorske i dio Bulevara Vilija Branta.
Danilovgrad
– u terminu od 8 do 16 sati: Jelenak, Klanica, Kukoševina, Farma koka, Pocijevka, Sige, Kruščica, Ljututuk, Jama Žarića, Bobilja, Donji Martinići, Kruščica, Topolovo, Donje selo, Ždrebaonik, Kula Lakića, Gorica, Slatina, Dolovi Kovački, Poljica, Bzo, Studeno, Vučica, Ivanj uba i Jablan (kratkotrajna isključenja u navedenom terminu);
– u terminu od 8 do 16 sati – Međice;
– u terminu od 8 do 15 sati: Dolovi Komanski, Osredina i Stanjevića Rupa.
Cetinje
– u terminu od 7 do 17 sati: Šinđon, Kokošice, Pod Uba, Meterizi, Jankovića Krš, Lalino Ždrijelo, Dobrska Župa, Đalci i Božija Voda (kratka isključenja u navedenom terminu);
– u terminu od 7 do 17 sati: Drušići, Prevlaka, Rvaši, Gospoštine, Pipac, Bobija, Karuč, Cerov Pod, Kraće Do, Dodoši, Žabljak Crnojevića i Rvaši;
– u terminu od 7:30 do 17:30 sati: Lipovik, Čukovići , Dujeva, Zajčina, Mihailovići, Poseljani i Zaštek.
Nikšić
– u terminu od 8 do 15 sati: Kuta, Vasiljevići, Bjeloševina, Dučice, Morakovo, Dolovi Dučićki, Zabran Kralja Nikole, vodovod – Morakovo, Donje Čarađe i Macavare;
– u terminu od 8:30 do 15 sati: dio Žirovnice, dio naselja Buda Tomovića i dio ul. Vuka Karadžića.
Herceg Novi
– u terminu od 8 do 9 sati: Baošići – korisnici ispod magistrale od Restorana Papagaj do prodavnice IDEA na obali, od restorana Deli Radivoje do Norveškog naselja i oko zgrade odmarališta Crvenog krsta u Baošićima;
– u terminu od 11 do 13 sati: Kameno, Mokrine, Vrbanj i Ubla;
– u terminu od 11 do 13 sati: Meljine, Zelenika, Jokmegdan, Nemila i Savina (kratkotrajni prekidi u navedenom terminu).
Kotor
– u terminu od 9 do 13 sati: Stoliv – centar, Stari grad, Katedrala Sv. Tripun i dio grada od Katedrale do Gurdića, Lastva Grbaljska (korisnici oko Kručex-a) i Blata;
– u terminu od 9 do 14 sati – Orahovac (dio prema Perastu).
Bar
– u terminu od 8:30 do 14 sati – Utjeha.
Ulcinj
– u terminu od 8 do 15 sati – dio naselje Đerane kod kružnog toka na Bulevaru.
Mojkovac
– u terminu od 9 do 13 sati – Lojanice;
– u terminu od 9 do 14 sati – Razboj.
Kolašin
– u terminu od 8 do 15 sati – Raško;
– u terminu od 9 do 15 sati: Ravni, Andrijevo, Bare i Petrova Ravan;
– u terminu od 9 do 16 sati: Jasenova, Ocka Gora, Međuriječje, Smolice, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Vlahovići, Gornja Rovca, Bogutov i Jasenov Do, Trmanje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Višnje, repetitor RDC-a i Velje Duboko.
Bijelo Polje
– u terminu od 8 do 16 sati: Džukeljska jama, Čokrlije, Mahala, Krstače, Pavino Polje, Bijeli Potok, Grubješići, Kičava, Biokovac, Grab, Kovren, Vergaševići, Gorice, Slatka, Bliškovo, Stožer, Rasovo-Resnik, Nikoljac, Rasovo-Francuska mahala, Livadice, Gorice-škola i Gorice (nova TS).
Rožaje
– u terminu od 9 do 14:30 sati – dio sela Sinanovića Luke.
Plav
– u terminu od 9 do 14 sati – Vojno selo.
Andrijevica
– u terminu od 8:30 do 14:30 sati – dio sela Prisoja.
Berane
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati – dio sela Dolac.
Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.
U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.
Pravo preuzimanja ovog sadrzaja imaju samo korisnici Agencije MINA.

Kompletna informacija dostupna je korisnicima na linku MINA SERVIS
Longer version of article is available on a link MINA ENGLISH SERVIS

Najčitanije

Budućnost Voli bez finala

Podgorica, (MINA) - Košarkaši Budućnost Volija nijesu uspjeli da se plasiraju u finale plej-ofa...