fbpx
8.8 C
Podgorica
December 7, 2021.
Naslovnica Servisne informacije U četvrtak isključenja struje u više gradova

U četvrtak isključenja struje u više gradova

Zbog planiranih radova na mreži, u četvrtak 25. novembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica
– u terminu od 8 do 15 sati: Sadine-dio ul. Dr. Blaža Raičkovića, dio ul. Knjaza Danila, ul. Živoina Perića, Crnogorske solidarnosti, Dr. Mihaila Radulovića i dio ul. Jozefa Bajze, dio Zlatice oko stadiona Koma-dio ul. Dunavske, Mojsija Zečevića, Jadranske, Geteove, Vladike Vasilija Petrovića, I crnogorske brigade i Dukljanske.
– u terminu od 08:30 do 12 sati: dio Tološa- dio ul. Vlada Ćetkovića, Tivatske, Boška Buhe, Trebinjske, Kninske, Bjelopoljske, Budvanske i Šavničke.
– u terminu od 9 do 11 sati: dio Starog Aerodroma- dio ul. Radovana Zogovića, Miloša Obilića, Zmaj Jovine, Neznanih junaka, Vlaha Bukovca i Cara Lazara, dio ul. Hercegovačke, Balšića, Miljana Vukova i Marka Miljanova.
– u terminu od 14 do 17 sati: dio ul. Miloja Pavlovića.
Cetinje
– u terminu od 8 do 16 sati: selo Bjeloši, Pod Uba, Drušići, Prevlaka, Rvaši, Gospoštine, Pipac, Bobija, Karuč, Cerov Pod, Kraće Do, Dodoši i Žabljak Crnojevića.
– u terminu od 8 do 16 sati: Šinđon, Kokošice, Meterizi, Jankovića Krš, Lalino Ždrijelo, Dobrska Župa, Đalci i Božija Voda (kratka isključenja u navedenom periodu).
– u terminu od 10:30 do 11 sati: Njeguši i Žanjev Do.
Danilovgrad
– u terminu od 8 do 15 sati: dio Novog Sela, Savović, Velmont, dio Livada Bandića, dio Lužnice, Baloče, Oraovića, Crvena Paprat, Podkuk, Vučiji Studenac, Frijeska, Rupice Komanske, Laško Rele, Dolovi Komanski i Mokanje (kratkotrajna isključenja u navedenom periodu)
– u terminu od 8 do 15 sati: Ćafa.
– u terminu od 8 do 16 sati: selo Bjeloši.
Tuzi
– u terminu od 8 do 15 sati: kanjon Cijevne.
Nikšić
– u terminu od 8 do 15 sati: Somina.
Plužine
– u terminu od 8 do 15 sati: Pišče i Bezuje.
Bar
– u terminu od 8 do 14 sati: Oćas, Gluhi do i Limljani.
– u terminu od 11 do 14 sati: Povremeno: Ul Jovana Stojanovica, ul 24 Novembra, poslovna zgrada F42 i zgrade Zetagradnje.
Ulcinj
– u terminu od 8 do 14:45 sati: naselje Donji Štoj (Beogradsko naselje 1 i 2).
Kotor
– u terminu od 9 do 11 sati: područje od Jugooceanije do raskrsnice i naselje Šuranj.
– u terminu od 9 do 12 sati: Peluzica.
– u terminu od 9 do 13 sati: Dobrota – Potrošači oko studentskog doma, studentski dom.
– u terminu od 11:30 do 15 sati: Dobrota područje Od crkve Sv. Matija do konobe “Portun”, dio iznad magistrale oko Psihijatrije.
– u terminu od 13 do 18 sati: Lastva Grbaljska-dio potrošača, Čeren, Kruleks, Glavatske kućice, Kovako Polje, Bratešići, Gorovići, Kovači, Glavatičići, Višnjeva, Zagora, Platamuni, Krimovice, Trsteno.
Tivat
– u terminu od 8 do 10 sati: Kalimanj-dio potrošača.
Herceg Novi
– u terminu od 8 do 15 sati: Podi – Matković.
– u terminu od 9:30 do 11:30 sati: Kmeno, Podi, Mokrine, Kruševice, Vrbanj, Zlijebi, Ubli.
– u terminu od 10 do 15 sati: područje ispod i oko Autobuske stanice.
Andrijevica
– u terminu od 8:30 do 14:30 sati: selo Košutiće.
Berane
– u terminu od 8:30 do 14:30 sati: Budimlja,Mašte i dio sela Goražde.
Bijelo Polje
– u terminu od 8 do 16 sati: Pisana Jela, Šljemena, Barice, Reljin Kamen, Džukeljska Jama, Pavino Polje, Voljavac,Rodijelja, Brčve, Pećarska, Ušanovići, Žiljak, Boturići, Pobretići, Mirojevići, Bistrica-centar, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja, Femića Krš i Ličine-Korita.
– u terminu od 8 do 08:30 sati: Merkator, Vinilplast, Lelo, Matino, Kisela Voda, Sljepašnica, Potkrajci, Njegnjevo, Kukulje, Dubrave, Livadice, Sela, Rodijelja, Brčve, Pećarska, Ušanovići, Žiljak, Boturići, Pobretići, Mirojevići, Bistrica-centar, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja, Cerovići, Muslići, Selakovići, Tomaševo, Skočigorina, Drndari, Grančarevo, Ujniče, Glibavac, Potrk, Obod, Žaljevo, Lijeska, Galica, Sokolac, Pisana Jela, Šljemena, Barice, Reljin Kamen, Džukeljska Jama.
– u terminu od 15:30 do 16 sati: Jabučina, Cerovići, Muslići, Selakovići, Tomaševo, Skočigorina, Drndari, Grančarevo, Ujniče, Glibavac, Potrk, Obod, Žaljevo, Lijeska, Galica, Sokolac, Pisana Jela, Šljemena, Barice, Reljin Kamen, Džukeljska Jama, Merkator, Vinilplast, Lelo, Matino, Kisela Voda, Sljepašnica, Potkrajci, Njegnjevo, Kukulje, Dubrave, Livadice, Sela, Rodijelja, Brčve, Pećarska, Ušanovići, Žiljak, Boturići, Pobretići, Mirojevići, Bistrica-centar, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja.
Kolašin
– u terminu od 8 do 16 sati: Vrujca, Ravni, Selišta, Drpe, Biočinovići, Rijeka Mušovića, Paljevine, Ski centar 1450.
– u terminu od 9 do 15 sati: Đuđevina, Bare, Raičevine, Petrova Ravan, Ulica, Podi, Smira, Drijen, Sreteška Gora, Uljari, Sela, Bojići, Bare Kraljske, Moračka Bistrica.
– u terminu od 09 do 16 sati: mHE Paljevinska, Ski Centar 1600, Tunel ‘Klisura’, Repetitor ‘Zekova Glava’, Manastir Morača, Jasenova, Ocka Gora, Međuriječje, Smolice, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Vlahovići, Gornja Rovca, Bogutov i Jasenov Do, Trmanje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Višnje, Repetitor RDC-a, Velje Duboko, Đuđevina, Bare, Raičevine, Petrova Ravan, Ulica, Podi, Smira, Drijen, Sreteška Gora, Uljari, Sela, Vrujca, Ravni, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Zakrilje, Osreci, Krušev Lug, Ljevišta, mHE Lipovska Bistrica, Plana, Blatina, Lancer, Lipovo, Bakovići, Ilinčić, Trebaljevo, Željeznička Stanica Trebaljevo, mHE Bukovica, Sjerogošte, Fabrika vode ‘Suza’, Fak, Šik, Drijenak.
Mojkovac
– u terminu od 9 do 13 sati: Pržišta i Gostilovina.
Petnjica
– u terminu od 9 do 14 sati: dio sela Lagatore.
Plav
– u terminu od 11:30 do 16 sati: Kratkotrajna isključenja – Skić,Komarača,Meteh,Jara,Babino Polje, Korita,Vojna Pošta,Prnjavor, Malo Selo, Đurička Rijeka, Ski Lift, Hoti,Vojno Selo,Hakanje, Dosuđe,Kruševo,Izbjeglička naselja,Vusanje,Izvori i Martinovići.
Pljevlja
– u terminu od 8 do 17 sati: Petine, Vitine, Čestin, Romač, Lugovi, Kovačevići, Kržava, Mrčići, Srečanje, Sirčići, Čardak, Selišta, Brda, Borišići, Obradović, Krćevine, Dužice, Stražice, Vukšići, Plansko.
– u terminu od 9 do 18 sati: Boščinovići i Gornje Selo 2.
Rožaje
– u terminu od 9 do 14:30 sati: dio sela Fejzići.
Žabljak
– u terminu od 9 do 18 sati: Tepca, Reciklažni Centar, Kovačka Dolina, Prisoje, Pitomine, Bosača, Vjetrena Brda, objekat Vojske na Štuocu, Štuoc – Vojska, Uskoci, Palež, Kočado, Podgora, Majčina Glavica, Nadgora.
Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Pravo preuzimanja ovog sadrzaja imaju samo korisnici Agencije MINA.
Kompletna informacija dostupna je korisnicima na linku MINA SERVIS
Longer version of article is available on a link MINA ENGLISH SERVIS

Najčitanije