NaslovnicaMina SportFudbalMPCFL rezultati: Dečić pobijedio u Bijelom Polju, bez golova u Beranama

MPCFL rezultati: Dečić pobijedio u Bijelom Polju, bez golova u Beranama

Podgorica, (MINA) – Fudbaleri Dečića iskoristili su remi Budućnosti i pobjedom preuzeli prvo mjesto na tabeli nakon osmog kola Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige (MPCFL).

Dečić je u Bijelom Polju savladao ekipu Jedinstva 2:1 i upisao peti trijumf oves ezone.

Do trijumfa došao je golovima Danila Pešukića u 45. i Draška Božovića u 47. minutu.

Jedini pogodak za domaći sastav, koji je doživio peti poraz, postigao je Žarko Korać u 69. minutu.

Bez pobjednika i golova završen je duel duel plavskog Jezera i Budućnosti u Beranama 0:0.

Ekipa trenera Miodraga Džudovića bila je bliže pobjedi, imala je tri dobre šanse, ali ih Viktor Đukanović i Branislav Janković nijesu realizovali.

Važnu pobjedu ostvario je Rudar, koji je u Kotoru slavio prtotiv Arsenala 2:0.