fbpx
Naslovnica Servisne informacije U srijedu isključenja struje u više opština

U srijedu isključenja struje u više opština

Zbog planiranih radova na mreži, u srijedu 10. novembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica
– u terminu od 08 do 15 sati: područje Bratonožića i Jelin Dub, dio ul. 8.marta od Čepuraka do Krivog mosta, vrtić Sunce u Bloku 5 i dio Blok 5 oko njega.
– u terminu od 08 do 18 sati: dio Bioča, Gornje i Donje Mrke, Crkvice, Blizna i Petrovići.
– u terminu od 09 do 11 sati: obala Ribnice kod OŠ 21.maj.
– u terminu od 09 do 15 sati: Termoelektro, Cijevna, Balijače i dio Mahale (kratkotrajna isključenja u navedenom periodu)
– u terminu od 09 do 15 sati: dio Balijače.

Cetinje
– u terminu od 07:30 do 17:30 sati: Lipovik, Čukovići, Dujeva, Zajčina, Mihailovići, Poseljani i Zaštek.
– u terminu od 08 do 16 sati: Šinđon, Kokošice, Meterizi, Jankovića Krš, Lalino Ždrijelo,, Pod Uba, Drušići, Prevlaka, Rvaši, Gospoštine, Pipac, Bobija, Karuč, Cerov Pod, Kraće Do, Dobrske Župe, Dodoši, i Žabljak Crnojevića (kratka isključenja u navedenom periodu)
– u terminu od 08 do 16 sati: dio Dobrske Župe i Đalci.
– u terminu od 09:30 do 11 sati: Rijeka Crnojevića, Šinđon, Pod Uba, Drušići, Prevlaka, Rvaši, Gospoštine, Pipac, Karuč, Cerov Pod, Kraće Do, Dodoši, Žabljak Crnojevića, Kokošice, Meterizi, Jankovića Krš, Lalino Ždrijelo, Dobrska Župa, Đalci i Božija Voda.

Danilovgrad
– u terminu od 08 do 15 sati: Komunice, dio Novog Sela i firme Pirela, Rakočević, Darkvud, Sađevac, Čakarević i Klinmaks, dio Spuža oko ciglane, dio Martinića oko Mosta Radovića, dio Ljututuka, Jama Žarića i vodoizvorište.

Tuzi
– u terminu od 08 do 15 sati: kanjon Cijevne.

Nikšić
– u terminu od 08 do 15 sati: dio Bjeloševine i dio Vilusa.

Plužine
– u terminu od 08 do 15 sati: Crkvičko Polje, Kolo, Jerinići, Bojati i Kneževići.

Bar
– u terminu od 08 do 14 sati: Oćas, Gola glava, Bijelo brdo, Bijeli kamen, dio naselja Oćas.

Ulcinj
– u terminu od 08 do 15 sati: Zejnelovići, Kosići, Bojke, Mide, Lamaiga, pekara Krute, Vladimirske Krute, Pumpe Klezna, Klezna, Kamenički most, Leskovac, Dabezići, Mrkovsko polje, Mali Kaliman, Međureč.
– u terminu od 08:15 do 14:30 sati: Briska Gora kod Milovića, dio Meraje kod Stojanovića, Džidžovića, Ljajke.

Andrijevica
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Sela:Bojovići, Božici, Poda, Kuti, Cecuni, Jošanica, Dulipolje, Konjusi, MHE Bradavac, Gračanica, Gornje Luge, Ulotina i Zorići I dio sela Seoce, dio sela Zabrđe i selo Zoriće.
– u terminu od 09 do 14 sati: uže gradsko jezgro – centralni dio ulice Branka Deletića i naselja oko MUP-a i Prljanije.

Berane
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Petnjik, Dapsići, Tmušiće, Batuni, Ranč, Mršina Bara, Planinski prevoj Lokve, Donja Rženica, Zagorje, Kaludra, Rovca i Lisijevo Polje.
– u terminu od 09 do 12 sati: uže gradsko jezgro Berana i prigradsko naselje Pešca.

Bijelo Polje
– u terminu od 08 do 15 sati: Rijeka, Ravna Rijeka.
– u terminu od 08 do 16 sati: Rodijelja, Brčve, Pećarska, Ušanovići, Žiljak, Boturići, Pobretići, Mirojevići, Bistrica-centar, Kostenica, Šolje, Mojstir, Jablanovo, Požeginja, Rasovo-Francuska Mahala, Čokrlije, Mahala, Krstače, Pavino Polje, Bijeli Potok, Grubješići, Kičava, Biokovac, Grab, Kovren, Vergaševići, Gorice, Slatka, Bliškovo, Stožer, Cerovo, Lozna, Pali.
– u terminu od 09 do 14 sati: Ostrelj.

Kolašin
– u terminu od 08 do 15 sati: Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir, Rečine, Lokve, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekići, Sunga, Bare Kraljske, Lug Vukićevića, Drndari, Suva Gora i Vranještica.
– u terminu od 08 do 16 sati: Plana, Blatina, mHE, Bistrica, Lancer, Migalovica i Lipovo.
– u terminu od 08:30 do 17 sati: “mHE Paljevinska, Ski Centar 1600, Tenel ‘Klisura’, Repetitor ‘Zekova Glava’, Manastir Morača, Jasenova, Ocka Gora, Međuriječje, Smolice, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Vlahovići, Gornja Rovca, Bogutov i Jasenov Do, Trmanje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Višnje, Repetitor RDC-a, Velje Duboko, Đuđevina, Bare, Raičevine, Petrova Ravan, Ulica, Podi, Smira, Drijen, Sreteška Gora, Uljari, Sela, Vrujca, Ravni, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Zakrilje, Osreci, Krušev Lug, Ljevišta, mHE Lipovska Bistrica, Plana, Blatina, Lipovo, Bakovići, Trebaljevo, mHE Bukovica, Sjerogošte, Fabrika vode ‘Suza’, Fak i Drijenak.
– u terminu od 09 do 15 sati: Suva Gora, Selišta, Gornji Pažanj i Višnje.

Mojkovac
– u terminu od 09 do 15 sati: Pobrsijevići.
– u terminu od 10 do 13 sati: Slatina.

Pljevlja
– u terminu od 09:30 do 13:30 sati: Dio ul. Ratnih vojnih invalida, restoran i event centar ”Taša”, naselje Potrlica I i II, Romsko naselje, Trlica, repetitor Tvrdaš.

Petnjica
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Laze, Vrbica, Trpezi, Kalica i fabrika košulja Lavista.

Rožaje
– u terminu od 09 do 14:30 sati: selo Plunca.

Šavnik
– u terminu od 09 do 10 sati: Bijela, Miloševići, Kruševice, Gradac, Mokro, Petnjica, Pošćenje, Kanjon Nevidio, Komarnica, Kozarica, Prekorjače, Duži, Kutnja Njiva, Rudo Polje, Dubrovsko, Gornje Polje, Dobra Sela, Mljetičak, Slatina, Timar, Previš, Mtel Repetitor, Godijelja, Grabovica, Tunel Ivica, Motel Provalija, Vrtoč Polje, Donja i Gornja Bukovica, fabrika vode ”Diva” u Donjoj Bukovici, Borovac, Opština Šavnik, zgrada Policije, JU ”Obrazovni centar” Šavnik, supermarket Voli, Prva Banka, kafana Lovac, fabrika vode u Gornjoj Bukovici.
– u terminu od 09 do 17 sati: Boan, Tušinja, Seoca, Strug, Malinsko, Manastir Podmalinsko, Sirovac, Krnja Jela, Štičije, Bare.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Pravo preuzimanja ovog sadrzaja imaju samo korisnici Agencije MINA.
Kompletna informacija dostupna je korisnicima na linku MINA SERVIS
Longer version of article is available on a link MINA ENGLISH SERVIS

Najčitanije