• ponedjeljak, 22 jun 2026

Određeno zadržavanje dvojici osumnjičenih za nasilničko ponašanje

Određeno zadržavanje dvojici osumnjičenih za nasilničko ponašanje

Podgorica, (MINA) - Državni tužilac u  Osnovnom državnom tužilaštvu (ODT) u Bijelom Polju odredio je zadržavanje do 72 sata M.B. i N.B. zbog krivičnog djela nasilničko ponašanje.

 

Kako je saopšteno iz ODT-a, bjelopoljska policija je tom tužilaštvu dostavila krivičnu prijavu protiv M.B. i N.B. zbog sumnje da su u subotu, oko jedan sat poslije ponoći, u mjestu Nedakusi, na parkingu ispred pekare „Šar“, vršili nasilje prema oštećenom A.B.

 

U prijavi se navodi da su se M.B. i N.B. drsko i bezobzirno ponašali, izazvali tuču i remetili javni red i mir.

 

“Na način što su oštećenog više puta udarali nogama i rukama po glavi i tijelu, a nakon što je pokušao da se udalji, sustigli ga i nastavili da ga udaraju”, dodaje se u saopštenju.

 

Iz ODT-a su kazali da je povrijeđena i I.Š. koju su M.B. i N.B. odgurnuli dok je pokušavala da ih razdvoji, pri čemu je pala na asfalt.

 

“Državni tužilac je, nakon saslušanja osumnjičenih, donio rješenje kojim im je određeno zadržavanje u trajanju do 72 sata”, kaže se u saopštenju.

(kraj) gop

Stay Connected