NaslovnicaMina SportUlcinju Trofej Bara

Ulcinju Trofej Bara

Podgorica, (MINA) – Karatisti Ulcinja osvojili su prvo mjesto u generalnom plasmanu tradicionalnog međunarodnog turnira Trofej Bara.

Ulcinj je do trofeja došao sa 17 zlatnih, 11 srebrnih i 16 bronzanih medalja.

Gorštak je osvojio drugo mjesto sa 12 zlatnih, sedam srebrnih i 15 bronzanih medalja.

Budućnost je završila na trećem mjestu sa osam zlatnih i po 11 srebrnih i bronzanih odličja.

Kao četvrtoplasirana nastup je završila Iskra (7 z, 9 s i 14 b), peti je bio nikšićki Fokus (7z, 4s i 3b), šesta ekipa Kosova Polja (7 z, 3 s i 5 b), dok su kao sedmoplasirani završili pljevaljski Potoci (6 z i 2 b).

Organizator turnira, Karate klub Bar, nastupao je van konkurencije i nije učestvovao u generalnom poretku, a nastup je završio sa 27 zlatnih, 19 srebrnih i 45 bronzanih medalja.

Turnir, koji je održan 12. put, okupio je 801 takmičara i 39 klubova iz Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Srbije, Makedonije, Albanije i Kosova.