NaslovnicaMina SportFudbalPorazi Arsenala i Koma

Porazi Arsenala i Koma

Podgorica, (MINA) – Vodeći timovi Amplitudo Druge crnogorske fudbalske lige, Arsenal i Kom, doživjeli su poraze, dok je Igalo osvojilo bod u 21. kolu.

Lider šampionata, tivatski Arsenal poražen je u Baru od Mornara 3:0.

Barski tim do 11. trijumfa došao je golovima Slobodana Perišića u 45, Ivana Bulatovića u 87. i Benjamina Kacića u 90. minutu.

Kom je u Kotoru izgubio od Bokelja 1:0.

Odlučujući pogodak, za četvrtu pobjedu Kotorana, postigao je Jovan Popović u 15. minutu.

Igalo je u Spužu igralo sa Drezgom neriješeno 1:1.

Vođstvo gostima donio je Mijodrag Koprivica u 12. minutu iz jedanaesterca.

Konačan rezultat postavio je Andrija Krivokapić u 55. minutu.

Domaći teren odbranili su rožajski Ibar i Berane.

Ibar je u Rožajama savladao bjelopoljsko Jedinstvo 2:0, golovima Bojana Kopitovića u 35. iz jedanaesterca i Ibrahima Murića u 85. minutu.

Berane je slavilo protiv Grblja 2:0, a strijelac oba gola bio je Nikola Globarević u 5. i 23. minutu.

Arsenal je, nakon 21. kola, prvi na tabeli sa 42 bod.

Kom i Mornar osvojili su 40, a treći Mornar sa 37 bodova. Na četvrtom mjestu je Igalo sa 36, dok je peto Berane sa 30 bodova.

U narednom kolu, 21. marta, sastaće se: Jedinstvo – Grbalj, Kom – Berane, Arsenal – Bokelj, Igalo – Mornar i Ibar – Drezga.